Opinie o Nowy Transport Sp. z o.o. w Gdów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowy Transport Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nowy Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Transport Sp. z o.o. w Gdów

Renata Nowy wpis

Bardo dobrze umiem kit wciskać przechodzi mi już to między palcami !!!! Polecam

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

znajomek Nowy wpis

firma bardzo nieuczciwa.wykorzystuje pracowników, niejasne interesy, sprawy w sądzie (Kraków, Myślenice). Trzymać się z daleka!

Pawel

Ile trwają zmiany? Czy jest to zaliczane jako praca etatowa ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nowy Transport Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Szkoda

Staramy się ale nowym ciężko to idzie, gumka receptura

dostawca

firma oszukuje dostawców, nie płaci im za towar, ostrzegam przed nimi

anna

Nowy transport to oszuści oszukali nas na 20 tys. Mają założone kilka spraw w sądzi.

refes

zgadzam sie z opinia poprzednika, to musiala byc pomylka, ci panstwo ktorzy razem prowadza ta firme i inne sa uczciwi, placa zawsze na czas pracownikom i dostawcom, towar dostarczaja na czas ktory jest wysokiej jakosci, wspolpraca z nimi to czysta przyjemnosc, dbaja o pracownikow gwarantuja wysokie zarobki, nie maja zadnych dlugow, a bzdura jest to, ze ktoras z prokuratur prowadzi wobec nich jakies postepowania... firma ta jest godna polecenia, pozdrawiam

tezgrzes

Bardzo dziwne są te opinie biorąc pod uwagę fakt że prokuratury w Myślenicach i Wieliczce mają pełne ręce pracy przy właścicielach tak firmy transportowej jak i składu budowlanego, a ostatnio sklepów spożywczych... Chyba, że w Gdowie jest więcej firm o tej samej nazwie i adresie.

grześ856

O ile wiem to nie tak prosto jest się u nich zatrudnić!!! Wynagrodzenia , jak na lokalny rynek bardzo konkurencyjne, ale pracowników sprawdzają na dziesiątą strone. Jeśli masz nieposzlakowaną opinię , pozytywne referencje od poprzednich pracodawców i nie znajdujesz się na C Z A R N E J L I Ś C I E ZŁODZIEI PALIWA , to składaj aplikację i jak cie przyjmą , będziesz na pewno zadowolony. Ja jeżdże 3 lata i sobie chwale . Dobre trasy , robie średno 10 tys. km miesięcznie w 3 tygodnie, płacą mi 0,22 E z kilometra . Pilnują jak cholera , co godzine logowanie , a zwłaszcza na paliwo wyczuleni ale coś za coś. W sumie składaj papiery i życze powodzenia kolego !

zbyszek

Towar prima sort ! Potrzebowałem na już i dostarczyli w tym samym dniu do Wieliczki.Bardzo dobra współpraca można zamawiać e-mailem.Dziś wysyłam do Nowego Transportu wszystkich moich klientów.

klient

Jedyni w Gdowie dali mi towar na termin, nikt inny nie chciał mi pomóc. Zapłaciłem po 3 tygodniach. Dziekuję

protos

podpinam się pod poprzedni wpis, również spodziewałem się tu znacznie lepszych opinii ponieważ wśród znajomych i rodziny ta firma cieszy się bardzo dobrą renomą

Antek

Mam rozumiec, ze bezpieczniej będzie poszukac innej firmy niż nowy transport? Ocena profilu zbytnio nie zachęca do aplikacji, ale dla pewności zapytam, jest ktos zadowolony?

a może ktoś pracuje teraz obecnie w firmie Nowy transport sp.z.o.o? czy może się wypowiedzieć jakiś pracownik firmy?

ara

witam czy dzieje sie coś na temat tej firmy jeszcze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Transport Sp. z o.o. - Gdów

Nowy Transport Sp. z o.o.