Agencja Reklamowa Data Solutions

Poznań

Opinie o Agencja Reklamowa Data Solutions

val

nareszcie spotkałam jakieś pozytywne opinie o Agencji reklamowej. Kończę studia i przeglądam internet w poszukiwaniu pracy. Dotąd na temat takich agencji spotykałam tylko same bardzo negatywne opinie. Tu muszę się w końcu poważnie zastanowić i składać papiery

Agencja jak agencja. Dużo trzeba dać ale atmofsera bardzo ok. Duża kultura, ludzie sympatyczni:)

rozwoju? khem..

Agencja Reklamowa Data Solutions -solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Data Solutions - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Data Solutions