HFC Systems

Poznań

Opinie o HFC Systems

jhygf

czesc no ja widze ze w firmie dodali nowe oferty pracy na stanowisko operatora minikoparki w miejscowosci Wysogotowo :wymagane jest tutaj uprawnienia do obsługi minikoparki, minimum 1-roczne doświadczenie przy obsłudze minikoparki,prawo jazdy kat. B+E

sef

odradzam współpracę z HFC, jesli bedą coś od was potrzebować będzie słodko, ale jak już zrobicie swoje to sie zacznie jezdzenie do poznania po 20 razy zeby jedną sprawę załatwić i oczywiście milion powodów żeby obciąć z faktury jak najwięcej albo wcale nie zaplacić.

Anonim

Może i pracy brak, ale HFC bardzo ciężko i przeterminowanie płaci podwykonawcom. Byle pretekst aby nie zapłacić. Odradzam współpracy, naprawdę. Niepolecam. Oni wychodzą z założenia, nieważna kasa - ważne ze robota jest.

Zostaw opinię o HFC Systems - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HFC Systems