BKF System Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o BKF System Sp. z o.o.

Sick

Jakie zarobki na spawacza ?

ile?

Oczywiście, że tak @soszyl. Dlatego myślę nad zatrudnieniem u nich jako pomocnik montera mat aluminiowych, bo taka oferta jest u nich na stronie internetowej. Wymagana jest znajomość obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi (klucze płaskie, nasadowe, wkrętarka, szlifierka kątowa itp.), umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność. Ciekawe ile się zarobi.

Martin
@ile? 18.05.2016 18:50

Czesc. I jak tam ,zatrudniłeś się tam? Jeżeli tak,możesz napisać coś bliżej o warunkach zatrudnienia?

Odradzam z calego serca. najgorsza firma w jakiej mialem przyjemnosc, a raczej nieprzyjemnosc pracowac( usunięte przez administratora ) w jednym tonie.

Zostaw opinię o BKF System Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKF System Sp. z o.o.