Cp sp. o.o.; Solid MCG Sp .o.o.

Kraków

Opinie o Cp sp. o.o.; Solid MCG Sp .o.o.

patryk

Na pewno pojawiają się jakieś benefity socjalne, bo zobacz @limo, że ostatnio nie było nawet żadnej rotacji wśród pracownikow. A wypłata w terminie jest?

Klaudia

Pracuję w tej firmie od 4 lat, warunki z roku na rok są coraz gorsze, minimalne wynagrodzenie, nadgodziny, praca w stresie, praca w święta, soboty i niedziele, głównie praca nocna, ciągłe poganianie pracowników, straszenie, mobbing. Pomieszczenia pracy sprzątanie na 'odwal się' brud i syf niestety. Jeśli planujesz się tutaj zatrudnić polecam kupić sobie dużo długopisów bo od firmy raczej nie dostaniesz..

ale fajnie

chciałabym się dowiedzieć jakie są warunki pracy w Solid MCG w Krakowie?? Jakie są zarobki i na jakie zmiany się pracuje ?

Zostaw opinię o Cp sp. o.o.; Solid MCG Sp .o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cp sp. o.o.; Solid MCG Sp .o.o.