Galactica

Bydgoszcz

Opinie o Galactica

Dominika

Firma Galactica od swoich kandydatów wymaga oprócz przesłania cv - napisania dodatkowo w czym jest się „dobrym”. W jakiej formie ma to być zawarte? Rozumiem, że chodzi o specyficzne zagadnienia z dziedziny, którą dany pracownik się zajmuje?

Dominika

@gość możesz podać kilka argumentów? Dlaczego uważasz, że praca w tej firmie może nie być najlepszym pomysłem? Tylko dłuższe i merytoryczne opinie są w stanie pomóc forumowiczom w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

gość

Nie polecam

henryk

@mariusz jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą to poparz na najciekawszą moim zdaniem ofertę.Tutaj wypłata jest co tydzień!. !0 zł na godzinę i możesz pracować tyle ile akurat możesz a wypłaty rzeczywiście co tydzień.

Klient

Też mogę polecić tą firmę. Terminowość i dokładność to zdecydowanie zalety firmy Galactica.

Klient

Zamówiłam oprogramowanie dla firm rekrutacyjnych od Galactica. Jestem bardzo zadowolona z systemu oraz przebiegu współpracy. Czas wdrożenia przebiegał szybko i sprawnie. Polecam.

Zostaw opinię o Galactica - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galactica