Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych

Ruda Śląska

Opinie o Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych

Słowa kojarzące się z Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni, mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5zł/h na start Najbardziej podobało mi się w Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych: Najbardziej nie podobało mi się w Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych:

Zostaw opinię o Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zielonych Stych