Samudera Electronics

Oława

Opinie o Samudera Electronics

Zuza

Skoro od dawna nikt nie pisze to z całą pewnością jest świetna firma. Może wiecie cos o ofertach pracy?

yes

Najlepszym dowodem na to, że sie teraz u nich dobrze dzieje jest to, że po prostu nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera w pracy rzeczywiście wszystkim dopisuje teraz.

Pauli

Lipa :(

Wlodi

Popieram

mnbvcxz

a dla mnie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać? Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? .Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie ?

lolo
@mnbvcxz 20.01.2015 18:52

póki co na Twoim miejscu nie interesowałbym się , aż tak bardzo pracą tutaj bo z tego co się orientuje to nie posiadają oni w Samuderze żadnych nowych ofert pracy. Po za tym fakt jest taki , że przy sprzedaży podzespołów elektronicznych nie potrzeba jakiejś masy pracowników, więc pewie też zatrudnień nie planują

Aaa

Nie ma co juz o tej firmie pisac...koniec samudery,zostaly tylko nieliczni ktorzy malo robili,niech teraz zasuwaja i na wzajem sie "zjadaja" bo ich falszywosc dopiero teraz bedzie widoczna ...OLE!!!!!!!!!!

?

a ja idę za radą pewnego kolegi ,Dziękuje bardzo za 3-letnią współpracę,ludzie byli cudowni,wyrozumiali,bardzo inteligentni,interesowali się co prawda wszystkimi tylko nie swoimi tyłkami,ale taki jest już nasz polski naród .Życzę powodzenia nierobom o których tak tu fajnie piszecie,Wszyscy jesteście jednakowi.

pracuś

pracowałem w samuderze i takiej sielanki jak tam to nie widziałem w żadnym innym zakładzie. Można się (usunięte przez administratora), spóźniać notorycznie (usunięte przez administratora)

robin

wy co to piszecie to za przeproszeniem dno! nie podoba się zwolnijcie się a nie czekacie chyba na awans hehe napiszcie po prostu wypowiedzenie a nie oczerniacie ludzi którzy robią co do nich należy (usunięte przez administratora)

JFKU

Co zrobić, takie życie. Nikt nie mówił, ze będzie lekko :D

byly

NIEROBY GORA

hhhnassadsias

dokladnie... nastepnym "pracownikiem miesiaca" zostanie kolejny nierob jak miesiac kwiecien ;D... wspolczuje ludzia ktorzy jeszcze tam pracuja...oleee

pdkkd

W tej firmie to jedni biora pieniadze za PRACE a drudzy za prace na 1 zmianie bo na innych sciemniaja... prawda jest to ze jedni (usunięte przez administratora),a drudzy sie obijaja... MASAKRA

gość

71-7337693 proszę bardzo!!!!!!!!!!

Gosc

Ludzie podajcie namiary tel. do biura

ja

WOLNOŚĆ (usunięte przez administratora) SŁOWA!! ;) PO TO POWSTAŁA STRONA, ŻEBY PISAĆ CO SIĘ MYŚLI, NARA ;)

hahaha

jeden wielki syf...ludzie-jeden dla drugiego swinia praca w miare,szkoda ze ci co stoja wyżej (kierowniczka,lider)to dno... [usunięte przez moderatora]

blee

Gdyby p. [usunięte przez moderatora] zarządzała tą firmą to zasililibyśmy urząd pracy. No ale o czym my tu piszemy nie ma to jak schlebiać sobie samemu i się dowartościowywać :) [usunięte przez moderatora]

Basia

W tej firmie nadaje sie tylko na kierownika [usunięte przez moderatora] bo jest to osoba ktora ten zaklad od poczatku wprowadzała i gdyby nie ona to ten zakład by padł na ryj.A najwazniejsze co to za ludzmi szla w ogien i zawsze byla gotowa kłocic sie ze starym.Stary nigdy nie docenial dobrych pracowników i dlatego w firmie zosatli [usunięte przez moderatora],sprzedawczyki.To co najgorsze moze byc!!![usunięte przez moderatora]

KARETKA PO PSYCHOLI

Pani kierownik rozłoży się na krześle i pasuje a robić nie ma komu;D I co to ona nie powie że ludzie się opierniczają i nie robią a ona co??? To dopiero jest [usunięte przez moderatora]. Łazi w tą i we wte i nie wie co ze sobą ma zrobić, to tu coś przesunie, to tu przeniesie z kąta w kąt i JAKI W TYM CEL MA????;D [usunięte przez moderatora]

agula

romcio - 2012-11-16 17:12:29 zgadzam się napędzała tam wszystko,ale od niedawna jest ktoś lepszy,bije ją na głowe!!!!to wszystko to nic przy całej mafii rozdzielającej kable :) kable tylko dla wybranych a raczej dla wybranej. trzeba nie mieć sumienia, żeby zabierać dodatkowy zarobek zarabiającym minimalną krajową. pazerność ludzka nie zna granic.

romcio

qqqqqqqqq

ej weźcie już zejdźcie wszyscy z tej firmy.. co Wam tam nie pasuje?? Koreańców to tam już w ogóle nie ma. Atmosfera jest ok. Mi tam wesoło cały czas. Może tylko zarobki małe.. ale nie ukrywajmy.. gdzie indziej jest o wiele cięższa praca.. i nie wiem po co zwalacie wine za wszystko co Wam nie pasuje na [usunięte przez moderatora]? Może Wam się poprostu nie chciało pracować??? Już tam pracuje jakiś czas i paru nierobów się przewinęło przez ten zakład ;p Także pozdro nieroby-oby tak dalej ;p

szuuu

Cała ta firma to po prostu jeden wielki niewypał.... Koreańczycy won do siebie!!!!

szaleniec

życzę powodzenia tym, którzy chcą pracować w tym zasyfiałym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u... rzygać się chce tą całą \'\'firmą\'\' i ludźmi, którzy tam pracują...

ww

nie no jest ich całe gniazdo :D :D nie martw się.. agencyjną pierwszą umowę dostajesz na bodajże tydzień albo dwa- wytrzymasz... potem najwyżej nie podpiszesz kolejnej ;) Idź i sama się przekonaj! Może samudera się w końcu za siebie wzięła, w co niestety wątpię.. ;)

nowa

Ale co tam jest tylko jedna liderka co o niej piszecie czy jeszcze sa jakies pytam bo chce isc tam do pracy i sie troche obawiam po waszych komentach

mm

faktycznie nie zaciekawie tam jest. chociaż pare ludzi się dzięki tym opiniom się oszczędzi. pozdrawiam szukających pracy :D

Wojtek

Masakra co tutaj ludzie piszą.

wons

droga aniu, nie którzy nie musza pracowac :P z, wystarczy ze inni za niego pracuja:P [usunięte przez moderatora] w naszej społecznosc nie brakuje

nick nick

co wy się tej Anki czepiacie.. musi taka być jaka jest bo jej stary dobrą stawkę zaproponował.. każdy by z was tak się zachowywał.. przecież ona ludzi nie zwalnia (od tego są inni). A Paweł.... może jemu też dobrze płacą :D A [usunięte przez moderatora].... hm ona po prostu lubi jak coś się w firmie dzieje.

brak słów

widze że co niektórzy nie mogą znaleźć innej pracy po samuderze i nudzą sie,powodzenia

gonza

dzięki za komentarze!!! też was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

szczyt głupoty

od kiedy Czesiek tak dobrze pisze po polsku? Trochę ktoś przesadził... on zna tylko słowa: "mało", "cicho", "szybko" i " [usunięte przez moderatora]***" z tego co się orientuje on już "u siebie" w Korei. A dlaczego? bo też już nie wytrzymywał w samuderze.

Czesiek ( Lee Chun Jae )

Ja tam prace dobrze wspominam. Nie było zadnego mobbingu. Szef jest cudowny. Polecam!!! Niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi ludzie. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polska i kielbasa!!!

prawda

Dokładnie- a w Samuderze większość tej całej "elity" nie posiada wykształcenia.. a przecież powinny tym wszystkim zarządzać ludzie na poziomie a nie jakieś [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, wychowania, kultury i umiejętności - potrafiący tylko dawać się Koreańczykom. Ludzie gdzie wasza godność??

melek

W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ach wam się przewraca a to dlatego,że macie za dużo czasu i ... [usunięte przez moderatora] co wam ślina na język przyniesie.Jak jest Wam tak niedobrze i co poniektórzy są Beee to startujcie do innych zakładów produkcyjnych a gwarantuje Wam,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y będziecie mieć zapieczone od roboty.Ludzie trochę więcej wyobrazni i inteligencji.

Mecyk

Co prawdo siano małe płacą, ale lepsze to niż siedzieć w domu i nie mieć nic!:)

GARRY

A JA TAM [usunięte przez moderatora]!! ROBIĘ SWOJE I RESZTA MNIE WALI. JEDNYM WPUSZCZAM, DRUGIM WYPUSZCZAM. A LUDZIE TAM SĄ, BO GDZIE MAJĄ IŚĆ, JAK TA NASZA KOCHANA UNIA DAŁA NAM BEZROBOCIE???

samudera

wszyscy narzekają ale odejść nie chcą,były -są i będą durne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y w każdym zakładzie gdzie tylko oczerniać i plotkować potrafią,ale pracą nie umiały się zająć-to do Ciebie Just......pozdrawiam szaleńców

a Co wy ludzie??

co wy chcecie od samudery?? to że wąsik i cała reszta to banda [usunięte przez moderatora] .... to jedno ale sama praca jest fajna :) co prawda koreance sie spinaja ale walic ich i robic swoje

Zostaw opinię o Samudera Electronics - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samudera Electronics