Arbeidskraft.eu

Kristiansand

Arbeidskraft.eu

Opinie o Arbeidskraft.eu

Kazimierz

@reniu Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny wydźwięk. Rozumiem, że miałeś do czynienia z firmą Arbeidskraft.eu i nie jesteś zadowolony z ich usług. Opisz swoją myśl, ale w sposób merytoryczny, tak, żeby każdy z nas wiedział, znał szczegóły Twojej przygody z nimi. Pamiętaj, aby wypowiedź była zgodna z regulaminem forum.

Co teraz dzieje się w tym momencie w Arbeidskraft.eu? Ostatni post zamieszczony został 28 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

eko

anonim' nie musisz wierzyć w te wszystkie komentarze chociaz były one pisane w 2009 roku, nikt dotychczas nie zamiescił nic nowego.

monkasyn

100 000nok kary za odejscie z fimy i rozpoczęcoe pracy u firmy kożystającej z uslug arbeidskraft XD ocenie sami..

reniu

oszukują gdzie sie tylko da

Zostaw opinię o Arbeidskraft.eu - Kristiansand

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arbeidskraft.eu