Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich PPDiUR “Odra”

Świnoujście

Opinie o Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich PPDiUR “Odra”

Wojtek

Bracia ODROWCY Moj apel dotyczy emerytury. Dowiedziałem się że zarządzeniem ministra od czegoś tam z 1984 roku zostały zlikwidowane dane o moich zarobkach za lata 1968 do 1979. Moja Książeczka Ubezpieczeniowa zaginęła w mrokach dziejów w zwiazku z czym zarobków za podane powyżej lata naliczając mi emeryturę nie uwzględniono. Za prawie 18 lat kiwania się po morzach i oceanach mam żebraczą emeryturę. W związku z powyższym mam pytania: 1. Czy ktoś z Braci Odrowców borykał się z takim samych problemem? 2. Czy udało się komuś odzyskać zarobki lub używając jakiegoś sposobu udało mu się uzyskać emeryturę na jaką zasłużył. 3. Czy ktoś wie w którym roku zostało zlikwidowane archiwum ODRY w Pile? 4. Czy ktoś wie w jakich latach zarządzenie ministra z 1984 roku o niszczeniu danych było faktycznie w mocy? Gdzieś zasłyszałem że zarządzenie to było w mocy tylko 2 lata, czyli jeżeli archiwa zlikwidowano gdy już utraciło moc prawną to wtedy.... byłby haczyk na ZUS. 5. Od dłuższego już czasu poszukuję rozwiązania i na pewno nie jestem jedyny. Proszę o kontakt email: zeetrekker@aol.com może podzielimy się wiadomościami. Pozdrawiam Wojciech Gamski były oficer zatrudniony w PPDiUR ODRA w latach 1968 - 1986. Jestem też na facebooku Zbigniew W. Gamski. Chętnie pogadam.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich PPDiUR “Odra” - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich PPDiUR “Odra”