SUNKEL Śruby Sp. z o.o.

Brójce

Opinie o SUNKEL Śruby Sp. z o.o.

Iza

@Karmen piszesz o dużej kontroli jakiej była poddawana Twoja praca. Czy miało to miejsce przez cały czas Twojej pracy w SUNKEL Śruby, czy też może monitorowano Cię bardziej podczas okresu wdrażania się do firmy? Piszesz też o tym, że praca wymagała przyswojenia dużej ilości wiedzy. Jaki miało się na to czas? W jakim czasie po rozpoczęciu pracy w firmie trzeba było zdać egzamin o którym wspominasz?

Karmen

Jak czytam te opinie to jest jakaś farsa, praca była jedną z najbardziej stresujących w moim życiu, ciągle siedź przy biurku i ze wszystkiego Cię rozliczają z wykonanych telefonów i rozmów, ciągle się tłumacz i wyjaśniaj czemu zrobiłaś to lub dlaczego nie zrobiłaś tamtego, zero dopuszczenia jakiejkolwiek nowej inwencji. Do nauczenia cały katalog produktów, egzamin ze znajomości kilkuset części na magazynie. Wynagrodzenia były bardzo niskie (ale to specyfika regionu). Jak czytam powyższe opinie to faktycznie mam wrażenie, że monitorują wypowiedzi na ich temat. Drogi awansu praktycznie nie ma, bardzo płaska struktura. Ludzie z którymi pracowałam, byli faktycznie młodzi, sympatyczni i bardzo fajni, jednak nawet bali się rozmawiać o swoich wynagrodzeniach, ot taka proniemiecka dyktaturka.

raket

@bejs kolego szanowny ależ oczywiście że szukają, jest przecież ogłoszenie w internecie że przedstawiciel handlowy im jest potrzebny w lubuskiem, bez problemu znajdziesz teraz ofertę wspominaną w sieci

Genialna firma, w której mozna po prostu normalnie pracowac.

mizia

Witam, jest tak dobrze jak nigdzie, wszyscy chodzą zadowoleni i uśmiechnięci oraz szczęśliwi. Wystarczy tylko przejechać się starą "dwójką" w kierunku Poz, mijając firmę uśmiech sam rzuci się na twarzyczkę.

Ulubiony handlowiec

Witam wszystkich na twoje pytanie (usunięte przez administratora) odpowiem w ten sposób nad tobą jest moja opinia która zawiera jedynie fragment mojej wypowiedzi na temat tej firmy jest to sarkazm ale po usunięciu reszty wygląda na pozytywną opinię a tak nie jest. Już spieszę tłumaczyć dlaczego tak mało opinii bo firma Sunkel regularnie monitoruje wszystkie opinie w sieci i natychmiast wszystkie negatywne czy może inaczej opisujące prawdziwą twarz firmy usuwa, kasuje, zdejmuje nazwij to jak chcesz ja uważam że mając kasę możesz sam moderować opiniami na każdy temat. Napisałem do admina tej strony o przywrócenie mojej całej opinii lub skasowaniu pozostałego fragmentu który bez reszty pokazuje fałszywy obraz.

Ulubiony handlowiec

Witam wszystkich zainteresowanych :) i pozdrawiam moja ulubioną firmę Suenkel :) (usunięte przez administratora)

kiedyś

nie warto

anonimowy

miło było wszędzie..., może podpowiecie czy warto sobie głowę zawracać, pracowałem dłuższy czas w jednej z firm "konkurencji" i zastanawiam się nad jakimiś ruc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i -ku lepszemu.... Jakie są perspektywy rozwoju, awansu, zarobków?

ja byłam przy zakładaniu spółki i nie było tak miło, ale patrząc na zarzą cierpliwość się opłaca.

Było miło ... kiedyś, dawno dawno temu.

Zostaw opinię o SUNKEL Śruby Sp. z o.o. - Brójce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNKEL Śruby Sp. z o.o.