Opinie o SUNKEL Śruby Sp. z o.o. w Brójce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUNKEL Śruby Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SUNKEL Śruby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNKEL Śruby Sp. z o.o. w Brójce

Czy można liczyć w SUNKEL Śruby Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

paweł

Stary o co ty pytasz. W tym kołchozie na takie rzeczy liczyć nie można :)

Łucja
@paweł

EJ to słabo. :( A na co innego można tu liczyć? ;)

paweł
@Łucja

Na szefostwo, które nie wie co robi :)

Łucja Nowy wpis
@paweł

No cóż. ;p Ja raczej o coś pozytywnego pytałam. Więc? ;)

niki Nowy wpis
@Łucja

Magazyny są blisko lasu wiec można grzyby znaleźć :)

Łucja Nowy wpis
@niki

A jest czas, żeby na nie chodzić? ;)

andrzej Nowy wpis

no pewnie ze nie :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SUNKEL Śruby Sp. z o.o.?

Nadel

A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Pracwonik

Straszny kwas w środku, januszerka totalna, (usunięte przez administratora) i żenujące podejście do pracownika. Niedługo kończę to przygodę :)

Matka

Firma jak najbardziej NA NIE chociaż by z powodów takich. Firma zarządza żona prezesa, którego wogóle nie ma. A ona sama nie posiada odpowiednich kwalifikacji, więc można się domyślić jak to wygląda. Wzięła sobie na kierownika skończonego FAUSZYWEGO ćpuna który w obronie posady na pewno wylizał by (usunięte przez administratora) po kupie Lata za nią typowo jak pies. Ponadto żarty żartami ale jako pracownik w tej firmie można zapomnieć o szacunku, pseudo kierownik wyzywa oraz kpi sobie z pracowników biorą na sezon ludzi obiecują że umowa zostanie przedłużona(PEWNIE NAPISZĄ ŻE TO NIE PRAWDA, LECZ NIĄ JEST).A co do czego po sezonie dziękuję do widzenia.PROSZĘ SIĘ POWAŻNIE ZASTANOWIĆ NAD PODJĘCIEM TAM PRACY Serio bo goście was załatwią tak że wózkiem jeżdżą sami. Nowy pracownik prawie wogóle i doświadczenie w tedy spada w dół, i cwaniaczki dadzą ci go dopiero w tedy gdy są do rozładowania takie elementy które sami ledwo rozładowują. Materiał i śruby oraz elementy jest sprowadzone z chin, bardzo słabej jakość więc żywotność tego typu rzeczy jest SŁABA.Jedyny + to dyrektor jest gościu się stara i ogarnia cały ten (usunięte przez administratora) na chińskich częściach. NIE POZDRAWIAM

@Matka

Nie do końca znasz struktury tej firmy. Zarządzająca osoba nie jest żoną właściciela. Ten ma ponad 60 lat i bardzo często bywa na miejscu i często też z Żoną przyjeżdża. Ale nie mam na celu wybielania opinii. Mylisz się w większości stwierdzeń. Jednak pracę w tej firmie świetnie określa KARMEN, najbardziej trafny opis. Stanowiska są "samodzielne" ale decyzji nie podejmiesz ???? "Ryba psuje się od głowy" a ta jest przesiąknięta komuną. Posiadają swoich faworytów w szeregach pracowników i głównie z ich zdaniem się tylko liczą chodź twierdzą inaczej. Panuje udawana rodzinna atmosfera.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SUNKEL Śruby Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Kontrahent

Fatalna Januszowa firma, która nie rozlicza się ze swoimi kontrahentami. Dyrektorzy, którym palma odbija i myślą, że nie wiadomo kim są.

Co wchodzi w socjal SUNKEL Śruby Sp. z o.o.?

Maciek

Wypowiedzenie umowy na święta

Maciek

To ile osób jest w zarządzie ?

Aga

Firma dobra ale dobrych pracowników. Może trzeba pracę zmienić i nie marudzić?

Lubisz to suko ;)

Praca gorsza niż za komuny.. Nie dbają o pracowników, magazyny są nie ogrzewane a mamy XXI wiek.. Porostu dramat... ,, dyrektorzy'' dbają o swoje 4 litery, wmawiają ludzią kit w różnych sprawach, zachowują się aroganko i z podkreśleniem stanowiska ( dzisiaj jesteś jutro cię nie ma nie zawsze będzie na górze...) ludzi fałszywi każdy podpierdziela, jeden pod drugim ryje żeby się tylko wybić... Co tu dużo mówię szyf nie firma nie polecam ;) zdaleka od nich... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić się powinnie mój były pracodawca ;) od samej góry po sam dół ;) było by lepiej, cytując jedną,, Panią '' pracownik po 3 latach powinnien być nowy bo się wypala.... Czas na ciebie.

Cezary

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Forest

run Forest run :)

Iza

@Karmen piszesz o dużej kontroli jakiej była poddawana Twoja praca. Czy miało to miejsce przez cały czas Twojej pracy w SUNKEL Śruby, czy też może monitorowano Cię bardziej podczas okresu wdrażania się do firmy? Piszesz też o tym, że praca wymagała przyswojenia dużej ilości wiedzy. Jaki miało się na to czas? W jakim czasie po rozpoczęciu pracy w firmie trzeba było zdać egzamin o którym wspominasz?

Karmen

Jak czytam te opinie to jest jakaś farsa, praca była jedną z najbardziej stresujących w moim życiu, ciągle siedź przy biurku i ze wszystkiego Cię rozliczają z wykonanych telefonów i rozmów, ciągle się tłumacz i wyjaśniaj czemu zrobiłaś to lub dlaczego nie zrobiłaś tamtego, zero dopuszczenia jakiejkolwiek nowej inwencji. Do nauczenia cały katalog produktów, egzamin ze znajomości kilkuset części na magazynie. Wynagrodzenia były bardzo niskie (ale to specyfika regionu). Jak czytam powyższe opinie to faktycznie mam wrażenie, że monitorują wypowiedzi na ich temat. Drogi awansu praktycznie nie ma, bardzo płaska struktura. Ludzie z którymi pracowałam, byli faktycznie młodzi, sympatyczni i bardzo fajni, jednak nawet bali się rozmawiać o swoich wynagrodzeniach, ot taka proniemiecka dyktaturka.

raket

@bejs kolego szanowny ależ oczywiście że szukają, jest przecież ogłoszenie w internecie że przedstawiciel handlowy im jest potrzebny w lubuskiem, bez problemu znajdziesz teraz ofertę wspominaną w sieci

Genialna firma, w której mozna po prostu normalnie pracowac.

mizia

Witam, jest tak dobrze jak nigdzie, wszyscy chodzą zadowoleni i uśmiechnięci oraz szczęśliwi. Wystarczy tylko przejechać się starą "dwójką" w kierunku Poz, mijając firmę uśmiech sam rzuci się na twarzyczkę.

Ulubiony handlowiec

Witam wszystkich na twoje pytanie (usunięte przez administratora) odpowiem w ten sposób nad tobą jest moja opinia która zawiera jedynie fragment mojej wypowiedzi na temat tej firmy jest to sarkazm ale po usunięciu reszty wygląda na pozytywną opinię a tak nie jest. Już spieszę tłumaczyć dlaczego tak mało opinii bo firma Sunkel regularnie monitoruje wszystkie opinie w sieci i natychmiast wszystkie negatywne czy może inaczej opisujące prawdziwą twarz firmy usuwa, kasuje, zdejmuje nazwij to jak chcesz ja uważam że mając kasę możesz sam moderować opiniami na każdy temat. Napisałem do admina tej strony o przywrócenie mojej całej opinii lub skasowaniu pozostałego fragmentu który bez reszty pokazuje fałszywy obraz.

Ulubiony handlowiec

Witam wszystkich zainteresowanych :) i pozdrawiam moja ulubioną firmę Suenkel :) (usunięte przez administratora)

kiedyś

nie warto

anonimowy

miło było wszędzie..., może podpowiecie czy warto sobie głowę zawracać, pracowałem dłuższy czas w jednej z firm "konkurencji" i zastanawiam się nad jakimiś ruc (usunięte przez administratora) i -ku lepszemu.... Jakie są perspektywy rozwoju, awansu, zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o SUNKEL Śruby Sp. z o.o. - Brójce

• Jak się pracuje w SUNKEL Śruby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SUNKEL Śruby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNKEL Śruby Sp. z o.o.?

SUNKEL Śruby Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • świebodzińska 50
    66-304 Brójce