ATC

Poznań

Opinie o ATC

Edyta

@paula 1245, myślę, że obrażanie obcokrajowców nie jest na poziomie. To raczej plus, że firma daje zatrudnienie ludziom obcego pochodzenia, sądzę, że negatywnie będzie odbierać się jednak Twoje uwagi dotyczące tolerancji. Jednak forum jest po to stworzone by wypowiadać się w kwestiach zatrudnień i warunków jakie panują w firmie. Obecnie poszukiwani są agenci celni.

hghj

@xxx to powiedz co z ta rekrutacją jest nie tak, albo inaczej jaki faktycznie jest jej system? Pytam, bo chce aplikowac na stanowisko samodzielnej księgowej do Zielonej Góry. Ale z waszych opinii wynika że jednak chyba nie warto jak czytam te opinie.

xxx

No i nie rozbawiajcie mnie systemem rekrutacji.

xxx

jaka stabilność? jesteś potrzebna/-y to pracujesz. Nie znasz dnia ani godziny kiedy już cię nie ma- żadnych skrupułów.

świadomy

raczej tylko umowa śmieciowa za stawkę godzinową w granicach 12zł/brutto i trzeba mocno pilnować czy są odprowadzane wszystkie świadczenia jak NFZ i ZUS

dodam od siebie

Zgadzam się z przedmówcą ..... po dacie wpisu widac że nic się w tej firmie z biegiem lat nie zmienia ... jakośc szkoleń niska ... dbałośc o pracowników którzy są wizytówką firmy ..... brak ..... dziw bierze że taka firma wogóle funkcjonuje i to tylko dzięki wparciu UNI .... tam zarabia tylko prezes a do prowadzenia firmy wystarcza mu jego teczka reszta jest na pokaz

Słowa kojarzące się z ATC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):beznadziejna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . minimalnie Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... okropna, ludzie wredni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? w ogóle!!! Najbardziej podobało mi się w ATC:nic Najbardziej nie podobało mi się w ATC: wszystko!

Zostaw opinię o ATC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATC