P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych

Tychy

Opinie o P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych

anonim 0

pracodawcy bardo mili i uczciwi .Pomagają w karzdej sytacji.

Słowa kojarzące się z P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych .solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali mili i uczciwi oraz solidni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200zł brutto Najbardziej podobało mi się w P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych: Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych: atmosfera.

Zostaw opinię o P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Viktoria Producent Nietypowych Opakowań Ozdobnych