kubiak

Wrocław

Opinie o kubiak

LOLEK

Ta firma to poracha wielka kierownicy poto tylko pracuja zeby miec papier ze mieli to stanowisko szczury lataja pod nogami [usunięte przez moderatora] pseldokierownicy po podstawowce takich lubi prezes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie umieja liczyc i pisac bez bledow

LOLEK

Ta firma to poracha wielka nie radze tam pracowac tylko desperci tu pracuja kierownicy tylko poto zeby miec papier ze kiedys byli kierownikami szczury pod nogami lataja [usunięte przez moderatora] dziwne ze jeszcze nikt nie mial klopotow zoladkowych pracownicy sa zastraszani przez pseldokierownikow co nie maja pojecia wogole o produkcji sa po podstwowce nie umieja podstaw matematyki tzn. mnozenia dzielenia i ortografi pisza tak jak mowia same [usunięte przez moderatora] hahhahhah

Zostaw opinię o kubiak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kubiak