Wojt Bud Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Wojt Bud Sp. z o.o.

Wallo

Nie polecił bym najgorszemu wrogowi.Własciciel P Krzysztof jest niezrownowarzony psychicznie...poza tym umowa od najnirzszej krajowej urlop nie platny a jak sie cos nie podoba to dowidzenia pozatym sezon zimowy i niema pracy...a jak jest to najlepiej pracowac po 15 godzin sytuacja co fo kontaktow z pracownikami tez pozosyawia wiele do zyczenia ...sami pod...i lizusy.Jedynu plus to kasa na czas i nawed spoko stawki zalezy co umiesz

gjra

Raczej nie jest tak źle @buśka, skoro atmosfera się znacznie poprawiła bo każdy dba o pozytywne relacje między sobą.

klient

Bardzo ciężki z nimi kontakt przy zgłaszaniu usterek gwarancyjnych...

Opłaca się pracować w firmie Wojt Bud Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Wojt Bud Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojt Bud Sp. z o.o.