ATHENA MARMOR POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o ATHENA MARMOR POLSKA Sp. z o.o.

Alan

Witam, mam kilkuletnie doświadczenie w branży i chętnie aplikuję do firmy ATHENA MARMOR POLSKA Sp. z o.o. Na stronie widnieje informacja, że potrzebują obecnie kamieniarzy, Montażystów i kobiet do produkcji i układania mozaiki kamiennej.

roman
@Alan 22.04.2016 16:08

To już współczuję

Egon

Jesli masz ten fach w reku to i pieniadze mozna niezle tam wyciągnąć. Grek maly furiat ale potrafi sie odwdzięczyć za dobrze wykonana robote.

idealny
@Egon 20.09.2015 00:32

Nieźle żeś pojechał... Chyba pomarańczami na zapleczu i Gocha i Halina przy maszynie

frajer

warunki kosmiczne, porażka, straciłem miesiąc i mi nie zapłacił

abc

Nie polecam pracowac w tej firmie , wrunki tragiczne stawka za godz.10 zl

wzw

nie placi wykorzystuje ludzi pracuja po 14 godz na wyjazdy brak pieniedzy nie polecam pracodawcy warunki socjalne zadne

Zostaw opinię o ATHENA MARMOR POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATHENA MARMOR POLSKA Sp. z o.o.