Opinie o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Czy urlop w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów jest płatny 100%?

Sara

Tak :)

kotek

no praca nie jest zła w firmie zarobki marne tylko ludzie zjebani jedni musza pracowac a drudzy przychodza odpoczywac tak to juz jest gdyby nie to było by spoko wszystko zalezy od działu na jaki sie trafi duzo fałszywych ludzi jak wszedzie

Koals

Mam nadzieję że osoba która wypisuje te brednie pod inicjałami zdaje sobie sprawę że takie oskarżenia zostańą zgłoszone do weryfikacji jeśli są to pomówienia i obelgi pod adresem pracownika sa prawdziwe prosze podac imie i nazwisko sprawa zostanie skierowana do sadu wtedy mozna rozstrzygnąć szkalowanie anonimowe to paragraf

Milczek

A jak pracuje się w biurze, ile osób i jaki dyrektor?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
Gsxhvhk

Dalej zatrudniają przez agencje. Są tam ludzie co robią 5 lat przez pośredników po to by firma mogła się wywinąć od płacenia im dodatków jak normalnie zatrudnionym. A w samej firmie afery złodziejskie i bałagan organizacyjny. Nie polecam!

Flatower
@Gsxhvhk

Co ty pitolisz? Ja znam osobiście ludzi, którzy dzisiaj są emerytami i ktorych dyrektor co roku zaprasza na sledzika z okazji Świąt i dostają oni kopertę z nagrodą pieniężną jak pracownicy ! Więc zamiast opluwać to pokaż mi drugą taką firmę gdzieś w Polsce !

Madga
@Gsxhvhk

Firma nie zatrudnia przez agencje pracy już od bardzo dawna

P.

Firma ma swoje plusy i minusy, zapewne jak kazda inna. Ogólnie jest pozytywnie, mozna zarobić i sie czegoś nauczyć, szczegolnie obslugi maszyn do obróbki metali.

Czy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie ma takiej możliwości.

Gonzo82

Jakie zarobki obecnie?

szkoda gadać

Paydas

Nie polecam tego zakładu z całego serca. Na dziale montaż w lider M. poniża i zastrasza pracowników a brygadzista, kierownik i szef produkcji jawnie na to pozwalają. Za stawkę 15.91 brutto szkoda nawet czasu na wysłanie aikacji. Reszta to premia wliczona w najniższa krajowa.

Staszek

Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów widząc dobre opinie firmy, polecam bo jest fajnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

aaaa

Tak.

Karol

@Anton Czyżby konkurencja zainspirowała do takich niesprawiedliwych wpisów? Dobry pracodawca pod warunkiem, że ma dobrych pracowników.

Anton

Mamy 2020 a wszystkie poniższe komentarze nadal aktualne. Firma stoi w miejscu i nadal pracuje się tutaj na przestarzałych maszynach i ręcznie. Kierownictwo i brygadziści to grono w których ręka rękę myje, zawsze to zwykły pracownik dostanie po dupie niezależnie od sytuacji. Praca przez agencje, w której o miesiąc trzeba walczyć o wykaz godzin i nadgodzin. Co miesiąc jest coś nie tak z wypłatą, zawsze coś utną, jak się nie postawisz dzwoniąc do prezesa firmy pośredniczej i nie wywalczysz swojego to nie dostaniesz. Pracuje się tu na dwie zmiany za marne pieniądze w cięższych warunkach, latem gorąco, zimą zimno, głośno, śmierdzi rozpuszczalnikami i farbą. Wypisanie urlopu u mistrza produkcji wiąże się z przenikliwym wzrokiem owego mistrza jakby chciał Cię zaraz zabić. Niejednokrotnie zdarzały się przytyki słowne w stronę pracownika. Jeśli ktoś nie ma wyjścia i potrzebuje pracy to jest to jakieś wyjście, ale ambitny człowiek nie wytrzyma tu za długo... Nawet główna księgowa zwolniła się i przeszła do konkurencyjnej firmy.

AAAA
@Anton

Skoro jest Pan / Pani "byłym pracownikiem" to skąd Pan / Pani może wiedzieć, jakie tu obecnie panują warunki pracy i płacy? Nie wszystkie informacje z Pańskiej wypowiedzi się zgadzają. Otóż informuję, że np. agencje pracy tymczasowej nie działają tu już od ponad roku. Główna księgowa odeszła do konkurencyjnej firmy? Pracuję tu od prawie dwóch lat i nie kojarzę takiej "KSIĘGOWEJ". Gowork to portal, na którym każdy może wypowiadać się dowolnie. Ale korzystając z tej wolności słowa, należałoby udzielać tylko wiarygodnych informacji :)

nowy

Czy może koś powiedzieć na jakim poziomie są w firmie wynagrodzenia ?

Czy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów zapewnia kartę multisportu?

Nie.

Jak wygląda praca w Pol-Sofcie, warunki, ludzie. Wynagrodzenie na jakim jest poziomie? Jakieś premie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

amber

W dawnych latach owszem takie wyjazdy,wycieczki czy też pikniki bywały organizowane,bo sama w nich uczestniczyłam hihi???? ,co do integracji najlepiej się po prostu zatrudnić

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Firma umie docenić tych którzy coś wnoszą istotnego, jak na przykład przywiązują wagę do szczegółów, jakości, albo są dobrzy techncznie. Wtedy mozna liczyć, że zostanie się w firmie na dłużej i będzie się doceniany. Ceni się podejście zeby najpierw pokazać na co cię stać a później wymagać dobrych warunków itd

Marian

Czy ciężko się dostać do firmy?

Marzena
@Marian

Dobre pytanie - aż dziwne, że do tej pory jeszcze nikt na nie nie odpowiedział. Co prawda nie widziałam w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń od "POL-SOFT", ale może prowadzą rekrutację wewnątrz. A jakie stanowisko by Cię właściwie interesowało?

@Marian

wystarczy zawodówka lub inna szkoła ponad gimnazjum

Zostaw merytoryczną opinię o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów - Złotów

• Jak się pracuje w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Zobacz opinie na temat firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
"POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów