"POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów

Złotów

Opinie o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów

Zarif

Firma rekrutuje ludzi podając się za lidera w branży i pracę w międzynarodowym środowisku, tym czasem zakład to totalnie przestarzałe złomowisko z m.in. radzieckimi maszynami z odrzutu, wyziewami spalenizny, potężnym hałasem i jednym wielkim syfem , trudnym chyba nawet do porównania z tzw. PRL'em. Manipulacje i kłamstwa dyrektora oraz poniżające warunki pracy to tam chleb powszedni. Przestrzegam.

fik

Firma rozwija i produkuje szeroką gamę wyposażenia sprzedawanego do renomowanych europejskich producentów drzwi i okien. Wydaje mi się @edzia, że tutaj doświadczenie jest wręcz wymagane. Pozdrawiam. :)

Gsxhvhk

Dalej zatrudniają przez agencje. Są tam ludzie co robią 5 lat przez pośredników po to by firma mogła się wywinąć od płacenia im dodatków jak normalnie zatrudnionym. A w samej firmie afery złodziejskie i bałagan organizacyjny. Nie polecam!

nowy

Co tam słychać w firmie? Jak tam pracowałem było całkiem ok? Coś się zmieniło przez ostatnie 3 lata?

Adam

Buractwo z działu kadr - widać, że "baba" ze wsi pochodzi!

pizza

Wmiare ok

NN

Nie polecam tego zakładu przyjmuja przez jakies agencje pracy tymczasowej najnizsza krajowa i na wiecej nie masz co liczyc

Zostaw opinię o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów