Opinie o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Gsxhvhk

Dalej zatrudniają przez agencje. Są tam ludzie co robią 5 lat przez pośredników po to by firma mogła się wywinąć od płacenia im dodatków jak normalnie zatrudnionym. A w samej firmie afery złodziejskie i bałagan organizacyjny. Nie polecam!

Milczek
Kandydat

A jak pracuje się w biurze, ile osób i jaki dyrektor?

P.

Firma ma swoje plusy i minusy, zapewne jak kazda inna. Ogólnie jest pozytywnie, mozna zarobić i sie czegoś nauczyć, szczegolnie obslugi maszyn do obróbki metali.

Oaza

Byłam pracownikiem tej firmy i jeśli chodzi o atmosferę to jest całkiem spoko ludzie jak wszędzie mają przeróżne charaktery '' bo ile osób tyle charakterów'' i z każdym idze się dogadać trzeba tylko chcieć jeśli chodzi o place to minimalna krajowa plus premia no premia wiadomo ileś tam procent od normy miesięcznej mogło by byc lepiej ale jako zwykły pracownik szału nie ma Ogólnie mogę poleci tam pracę jeśli ktoś nie jest nie wiadomo jak wymagający i naprawdę chce pracować a nie przesiedzieć 8 godz w telefonie

Agnieszka
@Oaza

czy ta premia jest uznaniowa? czy za co się ją dostaje? ;> jakie są jej warunki?

Lola???? Nowy wpis
@Oaza

Hej masz rację! swego czasu jak tam pracowałam to Barszcz Ukraiński potrafiła przesiedzieć w telefonie całe 8 godzin nic nie robiąc, zajmując się plotkami i romansować ze swoim kochasiem ????????

Maja Nowy wpis
@Lola????

"Barszcz Ukraiński"?XD I co serio tak sobie można bez konsekwencji żadnych? Kim ona jest, że może sobie na takie coś pozwolić?

anonim Nowy wpis

Ewelina Nowy wpis

A co takiego tam się dzieje? Jak już zaczynasz to weź coś więcej ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Koals

Mam nadzieję że osoba która wypisuje te brednie pod inicjałami zdaje sobie sprawę że takie oskarżenia zostańą zgłoszone do weryfikacji jeśli są to pomówienia i obelgi pod adresem pracownika sa prawdziwe prosze podac imie i nazwisko sprawa zostanie skierowana do sadu wtedy mozna rozstrzygnąć szkalowanie anonimowe to paragraf

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
logo firmy Doradca Energetyczny
Columbus Elite S.A.
(137 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

@Pytanie

Witam. Tylko i wyłącznie umowa o pracę.

Adam
@Anonim

Na jakiś czas czy bezterminowa?

Molin
@Adam

A dostajesz gdzieś od razu bezterminową?

Milczek
Kandydat

A jak pracuje się w biurze, ile osób i jaki dyrektor?

Gsxhvhk

Flatower
Klient
@Gsxhvhk

Co ty pitolisz? Ja znam osobiście ludzi, którzy dzisiaj są emerytami i ktorych dyrektor co roku zaprasza na sledzika z okazji Świąt i dostają oni kopertę z nagrodą pieniężną jak pracownicy ! Więc zamiast opluwać to pokaż mi drugą taką firmę gdzieś w Polsce !

Madga
@Gsxhvhk

Firma nie zatrudnia przez agencje pracy już od bardzo dawna

P.

Czy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Nie ma takiej możliwości.

ja

szkoda gadać

Wiecie czy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Paydas

Nie polecam tego zakładu z całego serca. Na dziale montaż w lider M. poniża i zastrasza pracowników a brygadzista, kierownik i szef produkcji jawnie na to pozwalają. Za stawkę 15.91 brutto szkoda nawet czasu na wysłanie aikacji. Reszta to premia wliczona w najniższa krajowa.

Staszek

Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów widząc dobre opinie firmy, polecam bo jest fajnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

aaaa

Tak.

Karol

@Anton Czyżby konkurencja zainspirowała do takich niesprawiedliwych wpisów? Dobry pracodawca pod warunkiem, że ma dobrych pracowników.

Anton

Mamy 2020 a wszystkie poniższe komentarze nadal aktualne. Firma stoi w miejscu i nadal pracuje się tutaj na przestarzałych maszynach i ręcznie. Kierownictwo i brygadziści to grono w których ręka rękę myje, zawsze to zwykły pracownik dostanie po dupie niezależnie od sytuacji. Praca przez agencje, w której o miesiąc trzeba walczyć o wykaz godzin i nadgodzin. Co miesiąc jest coś nie tak z wypłatą, zawsze coś utną, jak się nie postawisz dzwoniąc do prezesa firmy pośredniczej i nie wywalczysz swojego to nie dostaniesz. Pracuje się tu na dwie zmiany za marne pieniądze w cięższych warunkach, latem gorąco, zimą zimno, głośno, śmierdzi rozpuszczalnikami i farbą. Wypisanie urlopu u mistrza produkcji wiąże się z przenikliwym wzrokiem owego mistrza jakby chciał Cię zaraz zabić. Niejednokrotnie zdarzały się przytyki słowne w stronę pracownika. Jeśli ktoś nie ma wyjścia i potrzebuje pracy to jest to jakieś wyjście, ale ambitny człowiek nie wytrzyma tu za długo... Nawet główna księgowa zwolniła się i przeszła do konkurencyjnej firmy.

AAAA
@Anton

Skoro jest Pan / Pani "byłym pracownikiem" to skąd Pan / Pani może wiedzieć, jakie tu obecnie panują warunki pracy i płacy? Nie wszystkie informacje z Pańskiej wypowiedzi się zgadzają. Otóż informuję, że np. agencje pracy tymczasowej nie działają tu już od ponad roku. Główna księgowa odeszła do konkurencyjnej firmy? Pracuję tu od prawie dwóch lat i nie kojarzę takiej "KSIĘGOWEJ". Gowork to portal, na którym każdy może wypowiadać się dowolnie. Ale korzystając z tej wolności słowa, należałoby udzielać tylko wiarygodnych informacji :)

nowy
Kandydat

Czy może koś powiedzieć na jakim poziomie są w firmie wynagrodzenia ?

Czy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów zapewnia kartę multisportu?

Nie.

Kandydat

Jak wygląda praca w Pol-Sofcie, warunki, ludzie. Wynagrodzenie na jakim jest poziomie? Jakieś premie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

amber
@Pytanie

W dawnych latach owszem takie wyjazdy,wycieczki czy też pikniki bywały organizowane,bo sama w nich uczestniczyłam hihi???? ,co do integracji najlepiej się po prostu zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów - Złotów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Zobacz opinie na temat firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Liczba opinii klientów firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

"POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów