EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ

Lębork

Opinie o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ

Pracująca gdzie indziej

Wciągający elaborat, aż łza się w oku kręci... łza politowania... jasno z niego wynika, że tłumaczy się winny... Na imię mam Katarzyna... Panie Prezesie Ten wielokropek (trzy kropki) wyglądają znajomo... ?

Prezes zarządu Wiesław Łunecki :)

Witam Państwa :) Na początek pozdrawiam Wszystkich byłych i obecnych oddanych w cele pracowników firmy Efekt PFM sp zoo. :) "Miło" poczytać takie słowa "wsparcia", które utwierdzają dobre Nasze wybory w życiu :) Niestety w życiu trzeba mieć odwagę i umieć spojrzeć na niektóre sprawy szerzej i głębiej niż nam się często wydaje, że są oczywiste...bycie inteligentnym to nie grzech drogi anonimie:) Jeżeli Ktoś ma odwagę pisać takie słowa i uważa się za Anonima ratującego "życie" innych to pewnie będzie miał odwagę ujawnić swoje prawdziwe dane:) Chętnie porozmawiam z Tobą , skoro nie miałaś(eś) odwagi mówić o tym w cztery oczy mając taką codziennie możliwość w Efekcie";) Papier i słowa "często pozwalają sobie na proste, bezmyślne, krytyczne oceny ...no cóż czyny i działania pozostają jednak najważniejszym aspektem oceny...Kto kim jest czy był i co robi :) Informuję Ciebie Anonimie :), że Efekt ma się bardzo dobrze, a ludzie, pracownicy odważni i zaangażowani w działania to wspaniali ludzie i osobowości i ...dalej spełniają się i realizują Siebie oraz wyznaczone cele :) Prezes i kierownictwo Efektu jest właśnie po to by każdemu zaangażowanemu w rozwój firmy pracownikowi pomagać w personalnym rozwijaniu samego siebie. Ktoś nazwał jednego z byłych najlepszych pracowników...cytuję brzydko "przydupas" !!! Wywołał na naszych ustach ten wpis lekki uśmiech ...nie dlatego bo nazwałeś osobę brzydko...bo tym gardzimy!!...ale dlatego, że nigdy prawdopodobnie z takim nastawieniem do życia nie będziesz tak dobrym, oddanym i zaangażowanym pracownikiem, a może i człowiekiem jak ten bardzo dobry 15 letni były pracownik Efektu. :) Dziękuję Wam za to czynni i byli Efekciarze z całego serca...bo firmę tworzą ludzie... Na szczęście w życiu są inteligentni ludzie, którzy podejmują własne wybory co będą robić i gdzie pracować :) Mamy dużo ciekawych, interesujących podań o pracę...bardzo dziękujemy za zaufanie i życzymy samych osobistych sukcesów i spełniania Swoich marzeń . Życzę Wszystkim wspaniałego dnia i samych sukcesów w życiu zawodowym. "Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą...krocząc własną drogą " Z poważaniem Wiesław Łunecki efektpolska.com.pl Jedną z ofert pracy w Efekcie znajdziecie na OLX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i życzymy samych dobrych decyzji w wyborze drogi do wymarzonej kariery. Powodzenia... Życzy cały zespół Efekciarzy :)

Karolina

@Pracująca gdzie indziej rozumiem i dziękuje za wszelkie informacje o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ. A jesteś pewna, że to był mobbing? Oznacza on spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. To się działo w tej firmie?

@Karolina 04.10.2017 09:46

Dziwne pytania zadajesz. Albo jestes jednym z właścicieli, albo nie rozumiesz wcześniejszych opinii. Najprościej będzie jak sie tam zatrudnisz i sama sie przekonasz, a my za jakis czas poznamy Twoja opinie...

Pracująca gdzie indziej

90% tych opinii to szczera (niestety) prawda. Praca w tej firmie nauczy każdego szacunku do każdej innej pracy. Już lepiej pchać wózki w Castoramie. Oczywiście jeśli ktokolwiek chce sie przekonać na własnej skórze jak wygląda na żywo mobbing i walka chociaż o kilka dni urlopu niech składa CV. Pan "prezes" bedzie mamił każdego i roztaczał piękne wizje zarobkowe, tyle że pierwsza wypłata o ile nastąpi, mocno to zweryfikuje. Nawet największy przydupas odszedł, pomimo że rodzina i z dziubków sobie spijali. Lista byłych pracowników jest bardzo długa i każdy z nich był albo nic nie warty, albo oszukiwał, kłamał itd. Na temat tej firmy można książke napisać, ale raczej byłby to komediodramat...

Karolina

@gall anonim a zgłaszałeś gdzieś to, że firma EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy potem jednak dostawaliście wypłatę, ale z opóźnieniem? Duże ono było?

gall anonim

Witam niestety pracodawca do bani. Brak wypłat na czas nie mówiąc już o premiach. Kasa mała nie warto sobie zawracać głowy. Pracodawca nie szanuje pracowników. Pozdrawiam była pracownica

Pracująca gdzie indziej

Jednym słowem można odpowiedzieć: UCIEKAJ!!

Wera

Efekt czyli Lunecki wraz ze swoją...lizydu...gnebia ludzi.Omijajcie ich wielkim łukiem.Tragedia

ciekawy

Hej ludzie co ciekawegi w Leborskim Efekcie.Niby szef ma znowu Ciekawe ponysly ...na dziwna atmosfe we firmie?

Marcin

Nie rozumiem, jakich statystów? To chyba jakieś grube pomówienie, poza tym żadnemu pracodawcy nie jest wszystko jedno, komu wypłaca wynagrodzenie i za jaką pracę. Także wydaję mi się, że to chyba jakieś nieporozumienie. W ogóle nie widzę teraz ofert pracy...

groth

Leave chyba sam nie wierzysz co napisales? W tej firmie przyjacielska atmosfery nie bylo i nie bedzie nie z tymi podstepnymu ludzmi.Tak sie scwanil szef-elektryk poco zatrudniac pracownikow jak mozna stasystow zatrudnic i placic grosze.To sobie cwaniak wymyslil.tragedia i zenujace

goska

Co innego mowia na rozmowie kwalifikacyjnej ktora zreszta jest zenujaca a co innego w praktyce.wyplatu nie regularne.wysokosc tragedia i te ciagle mowy typu ze wyplata vylaby wieksza ale w tym miesiacu ...ciagle czepianie nie wiadomo tak naprawde o co.Teraz wiesz dlaczego ludzie sie zmieniaja czesto w tej firmie

oni

wypowiedz od aligatora jest oderwana od rzeczywistosci i napisana przez samego super wstretnego i odrazajacego wlascicela po zawodowce.otrzasnij sie czlowieku nie powstrzmasz prawdziwych opini na sqoj temat bo za duzo skrzywdziles i i krzywdzisz ludzi

ina

Jak Marzena i nibyb szef Wiesl aw no i pani wielka jego zona nie znałam wiekszych hipokryrow dorabiajacych sie na pracy ludzu.ciagle obarcznie ludzi ze zle robia to i owo a tak naprawde to ini zle zarzadzaja ludzmi ale co mozna sie spodziewac po szefie elektryku

Zombie

Marzenka z szefuńciem, to przecież jak małżeństwo! :) Musi robić na mężusia, żeby miał motorek, a donoszeniem utrzymuje się w pracy :)

zainteresowana

jak tam funkcjonuje firma Efekt,dalej chamsko zachowuje się niby szef p.Wiesław i dalej oszukuje swych pracowników

-nie polecam

1500 chyba śnisz 1300 to max jaki tam dostaniesz. Może na początek dostaniesz więcej na zleceniu ale ich księgowa "KRUELA" tak zakręci że i tak podpiszesz jakieś beznadziejne aneksy... Nie idźcie tam!

ggrf

Uwaga, Efekt znowu prowadzi rekrutację i podaje zawyżone stawki wynagrodzenia. Nie sugerujcie się tym, że podają minimalne wynagrodzenie 3600 brutto. W rzeczywistości będzie to zapewne umowa zlecenia za 1500 zł.

-nie polecam

Nie polecam !!! Z resztą nie muszę bo i tak już nikt nie chce tam pracować!! Pewnie i tak zaraz zwiną swój stragan!! Gdyby nie rodzina to nie miałby kto tam robić za "murzyna".

aasd

co do pozwu - to prosze o informację chętnie się dołączę. Złodziej odpowie za kradzież premii i nadgodzin. wiele rozmów mam nagranych z byłym szefem no i jeszcze opinie klientów którzy mówili co innego a marzenka przyjeżdżała i pogrążała przedstawicieli jacy to źli są w oczach klientów! do zobaczyska :)

beer

Anc zapewniam że ja i "oddana" to dwie inne osoby aczkolwiek domyślam się kim jest. A człowiek pracował bo musiał ale tylko nadarzyła się okazja to z przyjemnością pożegnałem tą firmę.

wszyscy swieci

Może dlatego drogi właścicielu, że po pierwsze nie wszyscy mogą sobie pozwolić na natyczmiastowe odejście, a po drugie człowiek jest czasem naiwny, że pracodawca zacznie szanować swojego pracownika. A potem dziwią się, że ktoś za plecami szuka sobie innej pracy i nagle się zwalnia.

ODDANA
@wszyscy swieci 18.02.2016 12:49

no właśnie masz rację ''wszyscy święci'' ,ze panu Łuneckiemu wydaje się wszystko czarne albo białe,nawet nie potrafi postawić siĘ po stronie pracowników i zobaczyć jak JEGO ZARZADZANIE krzywdzi,jest niesprawiedliwe i ile muszą znieść pracując w pseudo porządnej firmie,po prostu co nie którzy musieli pracować z przyczyn życiowych ,ale jak się nadaży okazja to uciekaja od EFEKTU.Teraz oszczędzając na pracy ludzi-umowy zlecenia dorobił się domu jednorodzinnego.Nic by nikt nie miał do tego ale nie kosztem ludzi.Może wreszcie dotrze do niego jakim on jest człowiekiem i się zmieni wreszcie

ODDANA

"beer" dzieki ci za wpis ,za odwage.Ja tez pracowalam kilka dobrych lat w tej firmie.Szkoda nerwow i lat .On mysli ze ludzie pracujacy w firmie to dzieci i mozna ich traktowac jak marionetki.Sam stres w tej firmie

beer

"Oddana" zgadzam się zToba! Chociaż ktoś tu pisze prawdę! A te opisy zachwalające "firme" to tylko i wyłącznie teksty Pana W. Kasa nigdy nie była na czas i nie piszcie bzdur bo pracowałem tak kilka dobrych lat.

oddana

HEJ ''GRANDO'' kazdy to wie ,ze to wpis szefa WIESŁAWA musi sie bronic i odpierac ataki.pieniadze na czas to kpina i 2000 tys tylko chyba rodzinka pracujaca w tej firmie zarabia i te czepianie sie pracowników o wszystko to czysty wyzysk i mobing

oddana

nie znam osoby ,której by się dobrze pracowało i pracuje w tej firmie.To,że ludzie zmieniają się jak rękawiczki są najlepszym obrazem jak się dzieje w tej firmie...Wymagania ze strony niby szefa z górnej półki a płace i umowy jak z najniższej krajowej.Ciekawe czy urząd skarbowy wie to,że mieszka on z rodziną budynku firmowym tyle lat?...trzymajcie sie z dala od tej firmy..

B.M

Święta racja! Pracowałam tam i zgadzam się z tym w 100%

Wyrolowana

Jak się zatrudnisz to się przekonasz i będziesz miał/miała bardzo wiarygodne dowody z pierwszej ręki ;-D... Póki co mam wrażenie, że szefostwo na postawie opisanej przeze mnie historii ciekawość zżera kto się buntować zaczyna... Niestety dowiedzą się w swoim czasie a nie na forum podszywając się pod przyszłego niedoszłego pracownika Panie W. Bez pozdrowień! Moja wypowiedź skierowana jest do byłych a nie przyszłych pracowników.

Wyrolowana

Co powiecie na zbiorowy pozew?? zostałam wyrolowana jak mało kto, wstyd nawet opisać jak dałam się oszukać dlatego na forum sobie zaoszczędzę zwłaszcza, że mój wpis zająłby pewnie 4 strony a4 ;-D. Każdy komu opowiadam o mojej przygodzie z defektem przeciera oczy ze zdumienia ja z resztą to tej pory również a nie pracuję już tam sporo czasu. Myślę, że nie jestem jedyna i każdy kto tam pracował, również nie został uczciwie potraktowany, taki charakter odgórny ;-D. Myślę, że jeżeli zebralibyśmy się w grupkę czapki z głów by im pospadały i banda oszustów w końcu dostałaby za swoje!!! Tego z całego serca im życzę!!!

@Wyrolowana 12.10.2015 14:52

przyłączam się do postu wyrolowana odnośnie ,,pozwu zbiorowego,, dla Efektu,trzeba koniecznie złożyć?.Ten niby szef żenującej firmy,która została stworzona od samego początku na krzywdzie ludzkiej ,nazywa się uczciwym człowiekiem,mogącym każdemu byłemu pracownikowi spojrzeć w oczy i się przywitać-tak rozpowiada,żyje on w jakieś iluzji ,czy on nie czuje i nie widzi jak ludzi jawnie okrada z pieniędzy ,które im się należą,zwolnienia ludzi odbywają się głównie z powodu,że go oszukują i źle pracują itd...a to właśnie ten pan szef dokładnie tak postępuje z pracownikami,traktuje pracowników jak marionetki.mieszka we firmie,ciekawe czy z urzędem skarb. się z tego rozlicza prawidłowo.Tylu co on skrzywdził ludzi a do kościoła chodzi i nazywa się chrześcijaninem.''Wyrolowana'' stoję po Twojej stronie i czekam na ruchy odnośnie pozwu,ludzie się znajdą i jestem do dyspozycji,niech wie ,że go przejrzeli ludzie i są solidarni a on się boi tych jawnych opinii co ludzie tu piszą i mogę się założyć,że po moim poście będzie pod wymyślonym nikiem podszywał się za kogoś żeby się dowiedzieć i węszyć cały on?

ja

Słuchajcie chodzi o opinie pracodawcy wiec NIE POLECAM pracowałam i na szczeście już nie pracuje i powiem to jeszcze raz NIE POLECAM

Willka

Wypłata premii była zależna od humorku szefa - i ten słynny tekst " a zasłużyliście" Wiele razy miałem ochotę odpowiedzieć - NIE! PRZYCHODZĘ TU TARGAĆ TONY DLA IDEI !!!

Willka

Leokadia

Atmosfera pracy w tej firmie nieciekawa, pieniądze nie są płacone w terminie (chodzi mi o premie uznaniową, która jest płacona z dużym opóźnieniem); ze starych pracowników już tam prawie nikt nie pracuje, to o czymś świadczy prawda. Ogólnie to nie polecam!, no chyba, że ktoś nie ma innej opcji i ma nóż na gardle.

Tam byłem

najlepsze,że przerabiają z A2 na A4 co jest nagminne a o prętach gwintowanych to nie wspomnę jak "pryskali" farbą tą Chińszczyzne!!! Widziałem na własne oczy!!! Tak oszukiwać ludzi!!!

kaszana

długi nadal są - tylko że już się zmieniła nazwa firmy. śruby sprzedają po 5,26zł / kg - nie chcę nawet myśleć jaką to ma klasę ale na pewno nie 8.8 bo po prostu nie da sie w tej cenie sprzedac. atesty podrabiaja. spytajcie o papiery na nakretke to nie dostaniecie bo nie spelnia to żadnej normy ale sprzedają niby jako znormalizowane. Ale oszustwo prędzej czy później wyszło na jaw - bujali się z takim towarem z 2/3 lata strach teraz pomysleć gdzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest wkręcone. Dno porażka patologia.

ks

zmiana nazwy i formy prawnej w ucieczce przed długami... wasi zapłacone? taiwan meier zapłacony?

obeznana

efekt professional fasteners manufacturing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - jaka zmiana nazwy i formy prawnej

ddff

Nie tym razem pracownicy dostali premie na konta Coś allegro jestes nie poinformowany A twój nowy szef wie dlaczego masz taka ksywkę ????

defekt

czy pracownicy efektu na święta znowu dostali kubeczki firmowe i zdrapkę z totolotka? hahahahaha a nie przepraszam prezenty dostali najwięksi (usunięte przez administratora)

aaaaa

Można się dużo nauczyć w firmie Efekt

adi

Omijać tą "firmę" WIELKIM łukiem!!!!!!!!!!!!

defekt

żal.pl wielki [usunięte przez administratora] pomylił się z powołaniem powinien być duchownym albo księdzem. Tylko przecież okradanie innych jest czynem potępianym przez kościół. Najśmieszniejsze z ich strony "powiekszenie floty pojazdow" - już nawet spożywka wyszła z fiata pandy bo to jest zabawne jak PH z tak "poważnej" firmy za jaką uważa się defekt przyjeżdża zagazowaną pandą...

?

Pracowałam tam 6 lat i nigdy nie miałam problemów z kasą.Chyba się starałam ;-)

efekt czy defekt

A co Ty się Hamakol tak wypytujesz jak jakiś urząd skarbowy. :)nie lepiej iść spytać u źródła? tu na forum i tak prawdy się nie dowiesz bo albo zaraz ktoś napisze jaki efekt jest hu...owy albo ktoś zaraz zacznie słodzic jaki efekt jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Tu nie ma co liczyć na prawdziwe informacje. więc możesz zadawać ciągle te same pytania a odpowiedzi dostaniesz albo całkiem negatywne albo tylko pozytywne.

przyjaciel

to zależy od humoru księgowej :D

?

podstawa to podstawa - zawsze taka sama. a premia jest uznaniowa - jak uznają, że chcą ci dać to dadzą a jak nie to nie dadzą.

?

Oczywiście że każdy pracownik dostaje jakaś bazę klientów. z tym że prawie wszyscy ci klienci to przede wszystkim klienci którzy już w Efekcie nie kupują i trzeba naprawdę się postarać żeby znów kupowali.

Łukasz

Nie dostaniesz bazy klientów i nawet jak zarobisz dla firmy nie dostaniesz uczciwej premii. Nawet jak będziesz pracowała w tej firmie to się nie staraj bo nie docenią Ciebie i będą Ciebie co miesiąc ucinać premię. [usunięte przez admina]

m.c.

witam serdecznie. a ja z tego miejsca pragnę pozdrowić p.wiesława. stary pracownik 2001-2005. powodzonka!

malolata

Do anonim to zależy co chciałbyś robić w firmie Efekt place zależą od stanowiska na którym jestes p

Zostaw opinię o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ