Opinie o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ w Lębork

Byly pracownik Nowy wpis

Do Karoliny? Co Ty taka wrazliwa,czyzby pod tym wpisem podszywal sie sam super Prezes zenujacej firmy? Wyszyskujacej ludzi?

Karolina Nowy wpis

@Byla pracownica forum nie jest miejscem do opisywania konkretnych osób. Na forum dzielimy się opiniami o pracy, o pracodawcy. Opisywanie i obrażanie osób jest naruszeniem regulaminu i takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora.

Byla pracownica Nowy wpis

Tak tak to prawda Bartkiewicz Marzena nie pracuje w Efekcie?pracuje w Potegowie?i jest trenerem na silowni.Z wielkim prezesem i prezesowa nawet rodzina nie moze wytrzymac...szok co to za czlowiek popier...tragedia

Kuba Nowy wpis

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Po co te wasze wycieczki do konkretnych osób?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierownik projektu
Służba Cywilna
Byla pracownica

Slyszalam ze Marzena Bartkiewicz nie pracuje?powiedzcie mi byli efekciarze?Jesli to bylaby prawda...to ja bede w szoku

Pracująca gdzie indziej

Wciągający elaborat, aż łza się w oku kręci... łza politowania... jasno z niego wynika, że tłumaczy się winny... Na imię mam Katarzyna... Panie Prezesie Ten wielokropek (trzy kropki) wyglądają znajomo... ?

Prezes zarządu Wiesław Łunecki :)

Witam Państwa :) Na początek pozdrawiam Wszystkich byłych i obecnych oddanych w cele pracowników firmy Efekt PFM sp zoo. :) "Miło" poczytać takie słowa "wsparcia", które utwierdzają dobre Nasze wybory w życiu :) Niestety w życiu trzeba mieć odwagę i umieć spojrzeć na niektóre sprawy szerzej i głębiej niż nam się często wydaje, że są oczywiste...bycie inteligentnym to nie grzech drogi anonimie:) Jeżeli Ktoś ma odwagę pisać takie słowa i uważa się za Anonima ratującego "życie" innych to pewnie będzie miał odwagę ujawnić swoje prawdziwe dane:) Chętnie porozmawiam z Tobą , skoro nie miałaś(eś) odwagi mówić o tym w cztery oczy mając taką codziennie możliwość w Efekcie";) Papier i słowa "często pozwalają sobie na proste, bezmyślne, krytyczne oceny ...no cóż czyny i działania pozostają jednak najważniejszym aspektem oceny...Kto kim jest czy był i co robi :) Informuję Ciebie Anonimie :), że Efekt ma się bardzo dobrze, a ludzie, pracownicy odważni i zaangażowani w działania to wspaniali ludzie i osobowości i ...dalej spełniają się i realizują Siebie oraz wyznaczone cele :) Prezes i kierownictwo Efektu jest właśnie po to by każdemu zaangażowanemu w rozwój firmy pracownikowi pomagać w personalnym rozwijaniu samego siebie. Ktoś nazwał jednego z byłych najlepszych pracowników...cytuję brzydko "przydupas" !!! Wywołał na naszych ustach ten wpis lekki uśmiech ...nie dlatego bo nazwałeś osobę brzydko...bo tym gardzimy!!...ale dlatego, że nigdy prawdopodobnie z takim nastawieniem do życia nie będziesz tak dobrym, oddanym i zaangażowanym pracownikiem, a może i człowiekiem jak ten bardzo dobry 15 letni były pracownik Efektu. :) Dziękuję Wam za to czynni i byli Efekciarze z całego serca...bo firmę tworzą ludzie... Na szczęście w życiu są inteligentni ludzie, którzy podejmują własne wybory co będą robić i gdzie pracować :) Mamy dużo ciekawych, interesujących podań o pracę...bardzo dziękujemy za zaufanie i życzymy samych osobistych sukcesów i spełniania Swoich marzeń . Życzę Wszystkim wspaniałego dnia i samych sukcesów w życiu zawodowym. "Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą...krocząc własną drogą " Z poważaniem Wiesław Łunecki efektpolska.com.pl Jedną z ofert pracy w Efekcie znajdziecie na OLX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i życzymy samych dobrych decyzji w wyborze drogi do wymarzonej kariery. Powodzenia... Życzy cały zespół Efekciarzy :)

@Pracująca gdzie indziej rozumiem i dziękuje za wszelkie informacje o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ. A jesteś pewna, że to był mobbing? Oznacza on spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. To się działo w tej firmie?

@Karolina

Dziwne pytania zadajesz. Albo jestes jednym z właścicieli, albo nie rozumiesz wcześniejszych opinii. Najprościej będzie jak sie tam zatrudnisz i sama sie przekonasz, a my za jakis czas poznamy Twoja opinie...

Pracująca gdzie indziej

90% tych opinii to szczera (niestety) prawda. Praca w tej firmie nauczy każdego szacunku do każdej innej pracy. Już lepiej pchać wózki w Castoramie. Oczywiście jeśli ktokolwiek chce sie przekonać na własnej skórze jak wygląda na żywo mobbing i walka chociaż o kilka dni urlopu niech składa CV. Pan "prezes" bedzie mamił każdego i roztaczał piękne wizje zarobkowe, tyle że pierwsza wypłata o ile nastąpi, mocno to zweryfikuje. Nawet największy przydupas odszedł, pomimo że rodzina i z dziubków sobie spijali. Lista byłych pracowników jest bardzo długa i każdy z nich był albo nic nie warty, albo oszukiwał, kłamał itd. Na temat tej firmy można książke napisać, ale raczej byłby to komediodramat...

@gall anonim a zgłaszałeś gdzieś to, że firma EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy potem jednak dostawaliście wypłatę, ale z opóźnieniem? Duże ono było?

gall anonim

Witam niestety pracodawca do bani. Brak wypłat na czas nie mówiąc już o premiach. Kasa mała nie warto sobie zawracać głowy. Pracodawca nie szanuje pracowników. Pozdrawiam była pracownica

Pracująca gdzie indziej

Jednym słowem można odpowiedzieć: UCIEKAJ!!

Wera

Efekt czyli Lunecki wraz ze swoją...lizydu...gnebia ludzi.Omijajcie ich wielkim łukiem.Tragedia

ciekawy

Hej ludzie co ciekawegi w Leborskim Efekcie.Niby szef ma znowu Ciekawe ponysly ...na dziwna atmosfe we firmie?

Nie rozumiem, jakich statystów? To chyba jakieś grube pomówienie, poza tym żadnemu pracodawcy nie jest wszystko jedno, komu wypłaca wynagrodzenie i za jaką pracę. Także wydaję mi się, że to chyba jakieś nieporozumienie. W ogóle nie widzę teraz ofert pracy...

groth

Leave chyba sam nie wierzysz co napisales? W tej firmie przyjacielska atmosfery nie bylo i nie bedzie nie z tymi podstepnymu ludzmi.Tak sie scwanil szef-elektryk poco zatrudniac pracownikow jak mozna stasystow zatrudnic i placic grosze.To sobie cwaniak wymyslil.tragedia i zenujace

goska

Co innego mowia na rozmowie kwalifikacyjnej ktora zreszta jest zenujaca a co innego w praktyce.wyplatu nie regularne.wysokosc tragedia i te ciagle mowy typu ze wyplata vylaby wieksza ale w tym miesiacu ...ciagle czepianie nie wiadomo tak naprawde o co.Teraz wiesz dlaczego ludzie sie zmieniaja czesto w tej firmie

oni

wypowiedz od aligatora jest oderwana od rzeczywistosci i napisana przez samego super wstretnego i odrazajacego wlascicela po zawodowce.otrzasnij sie czlowieku nie powstrzmasz prawdziwych opini na sqoj temat bo za duzo skrzywdziles i i krzywdzisz ludzi

ina

Jak Marzena i nibyb szef Wiesl aw no i pani wielka jego zona nie znałam wiekszych hipokryrow dorabiajacych sie na pracy ludzu.ciagle obarcznie ludzi ze zle robia to i owo a tak naprawde to ini zle zarzadzaja ludzmi ale co mozna sie spodziewac po szefie elektryku

Zombie

Marzenka z szefuńciem, to przecież jak małżeństwo! :) Musi robić na mężusia, żeby miał motorek, a donoszeniem utrzymuje się w pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ - Lębork

EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ
1.3/5 Na podstawie 138 ocen.

EFEKT FASTENERS & TOOLS S.J. W. ŁUNECKI A. ŁUNECKA-BARTKIEWICZ