AUTO PIKUL MARIOLA PIKUL

Puławy

Opinie o AUTO PIKUL MARIOLA PIKUL

onet1

Zaklad nie jest perfekcyjny, ciagle zmieniaja sie pracownicy a tym samym obniza sie poziom pracy oraz uslug. Robilem u nich ostatnio VW gdzie swoja prace zrobili idealnia ale tak dobrze ze u elektryka musialem wydac kolejne 500zl bo przcisneli wiazke przewodow przy montazu sprzegla a tym samym doszlo do zwarcia i cala wiazka przepalila sie i wszystko nadawalo sie do wymiany a tym samym potezna strata w moim budzecie. Niepolecam

Zostaw opinię o AUTO PIKUL MARIOLA PIKUL - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO PIKUL MARIOLA PIKUL