Otoklima s.c.

Brwinów

Opinie o Otoklima s.c.

dexzo
użytkownik zarejestrowany

deniol, a próbowałeś do nich aplikować? daj znać czego wymagają na start

Tomek

NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) Czas pracy to 9 godzin, gdzie nie wliczony jest czas dotarcia z miejsca pracy do siedziby firmy(totalna abstrakcja, powrót do Brwinowa ze śródmieścia Warszawy to co najmniej 40-60 min. wyjęte za darmo z życiorysu ). Organizacja pracy - beznadziejna. Z racji tego że jest bardzo duża rotacja pracowników, nie zapewniają odzieży roboczej. (usunięte przez administratora)

Adam

Witam Firma solidna i rzeczowa. Współpracowałem z nią kilkukrotnie i prace były wykonane prawidłowo i terminowo. Pracownicy widać, że odpowiednio przeszkoleni i kulturalni. Polecam

Zostaw opinię o Otoklima s.c. - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otoklima s.c.