S.O.S.-OCHRONA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o S.O.S.-OCHRONA Sp. z o.o.

ANONIM

CIEKAWE CZEMU NIE MA WPISOW CZY PAN PANIE KOT USUWA JE PANA FIRMA JEST DO KITU SIEDZI PAN PRZY BIURKU I ZADAJE GLUPIE PYTANIA PRZY REKRUTACJII NIGDY NIE WYBIJECIE SIE NA RYNKU PRACY A SAMOCHODY FAKTYCZNIE RUINA CZEMU OKLAMUJECIE LUDZI ZE MACIE TYLE OBIEKTOW A W REZULTACIE TYLKO POZA KRAKOWEM JESTEŚ GNOJKIEM NIC NIE WARTYM MOJA OCENA DWÓJA Z MINUSEM.

Viola

Chcę podjonć pracę w firmie S.O.S. bo słyszałam że szukają też pracownikuw do sprzątania. Może mi ktoś napisać co to za firma i czy uczciwa? Nie mam skąd sie dowiedzieć a mam iść na rozmowe.

Zostaw opinię o S.O.S.-OCHRONA Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.O.S.-OCHRONA Sp. z o.o.