Opinie o HDI-Gerling Asekuracja w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HDI-Gerling Asekuracja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HDI-Gerling Asekuracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDI-Gerling Asekuracja w Warszawa

Bedi Nowy wpis

Czy Pan prezes Stefan ma świadomość, że pracownicy mają małe dzieci, a 6 jest Mikołaj? Tym pewnie się nie martwi, sam zrobił prezenty swoim dzieciom, a innym każe czekać do ostatniej chwili. Czy byłoby w porządku, gdyby Pan czekał do ostatniej chwili na pieniądze? Nie sądzę i nie pozdrawiam.

danio Nowy wpis

A nie trzeba posiadac jakiś uprawnień by pracowac jako asekurator u nich? Zasytanwiam się czy moze oni oferują skzolenia?

worker1 Nowy wpis

Firma jak każda, ale przestrzegam przed pracą w dziale marketingu w centrali w Warszawie. Takiego[usunięte przez moderatora] jak serwuje [usunięte przez moderatora]to chyba żaden sąd pracy jeszcze nie widział Aż dziwne że prezes z tym nic nie robi.

witam, zgadzam się, osoby kompetentne sa usuwane (np. mój znajomy) a nowe [usunięte przez moderatora] przyjmuje swoich znajomków, powodzenia tylko życzyć

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HDI-Gerling Asekuracja spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Janina

Ta opinia to hyba przez samego[usunięte przez moderatora] napisana. W Legnicy [usunięte przez moderatora]średnim wykształceniem (technikum wieczorowe). Jako klientka byłam świadkiem jak odzywa się do podległych pracowników - koszmar. Nawet zapytałam tą pracownicę czy ma zamiar coś z tym zrobić, usłayszałam "jedyne co mogę zrobić to zwolnić sę". Nie może być więc mowy o dobrej pracy, chociaż wiem że pobory mają na wysokim poziomie

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .starszy specjalista Atmosfera i ludzie tam pracujący jest bardzo dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o HDI-Gerling Asekuracja - Warszawa

• Jak się pracuje w HDI-Gerling Asekuracja?

Zobacz opinie na temat firmy HDI-Gerling Asekuracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDI-Gerling Asekuracja?

HDI-Gerling Asekuracja