HDI-Gerling Asekuracja
2 10 6 5 1

Opinie o HDI-Gerling Asekuracja

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w HDI-Gerling Asekuracja? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

danio
 Opinia

A nie trzeba posiadac jakiś uprawnień by pracowac jako asekurator u nich? Zasytanwiam się czy moze oni oferują skzolenia?

worker1
 Opinia

Firma jak każda, ale przestrzegam przed pracą w dziale marketingu w centrali w Warszawie. Takiego[usunięte przez moderatora] jak serwuje [usunięte przez moderatora]to chyba żaden sąd pracy jeszcze nie widział Aż dziwne że prezes z tym nic nie robi.

Opinia

witam, zgadzam się, osoby kompetentne sa usuwane (np. mój znajomy) a nowe [usunięte przez moderatora] przyjmuje swoich znajomków, powodzenia tylko życzyć

Janina
 Opinia

Ta opinia to hyba przez samego[usunięte przez moderatora] napisana. W Legnicy [usunięte przez moderatora]średnim wykształceniem (technikum wieczorowe). Jako klientka byłam świadkiem jak odzywa się do podległych pracowników - koszmar. Nawet zapytałam tą pracownicę czy ma zamiar coś z tym zrobić, usłayszałam "jedyne co mogę zrobić to zwolnić sę". Nie może być więc mowy o dobrej pracy, chociaż wiem że pobory mają na wysokim poziomie

Opinia

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .starszy specjalista Atmosfera i ludzie tam pracujący jest bardzo dobra.

Zostaw opinię o HDI-Gerling Asekuracja - Warszawa