Grupa Allegro - Dział Obsługi Użytkowników

Poznań

Opinie o Grupa Allegro - Dział Obsługi Użytkowników

Kolejny były pracownik.

Niski próg wejścia - idealnie na start na rynku pracy. Praca zmianowa. Praca pod presją na wyniki, czas wykonania obowiązków. O awans czy podwyżkę raczej trudno. Nie doceniają ludzi. Tracą pracowników z doświadczeniem. Nie dofinansowują szkoleń. Raczej nie ma szans na rozwój. O przesniesienie do innego działu też trudno.

Rafi

3000 brutto ? Czyli standard biedronki

Kajot

Potwierdzam - układy i układziki. Typowe korpo - musisz wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderom ....3000 brutto na start

Miły

ciężko powiedzieć ponieważ ludzie spoko, ale chociaż będziesz najlepszy z najlepszymi wynikami to i tak nie znasz dnia ani godziny kiedy wylecisz. a dlaczego nie ma opinii o firmie ? ponieważ podpisując umowę podpisujesz że nigdy nie będziesz wypowiadał się publicznie na temat firmy.

Zostaw opinię o Grupa Allegro - Dział Obsługi Użytkowników - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Allegro - Dział Obsługi Użytkowników