Orzech

Opinie o ZUK Zakład Usług Komunalnych i Hurtownia Artykułów Spożywczych i Przemysłowych - Joanna Szulc

Płaca była bardzo dobra ale czasami szef nie był wporzadku co do pracowników.

Zostaw opinię o ZUK Zakład Usług Komunalnych i Hurtownia Artykułów Spożywczych i Przemysłowych - Joanna Szulc - Orzech

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUK Zakład Usług Komunalnych i Hurtownia Artykułów Spożywczych i Przemysłowych - Joanna Szulc