P.P.H.U. " TRANS-PAMA"

Rzeszów

Opinie o P.P.H.U. " TRANS-PAMA"

cezary

zgadzam się z poprzednia opinią, pracowałem chwile i nie polecam, nie wywiązuje się z umówionej stawki, nie płaci na czas, trzeba prosić o swoje pieniądze, których i tak wszystkich nie wypłacił ani razu za przepracowane godziny. Po rozwiązaniu umowy jest mi dłużny wypłaty z 2 ostatnich miesięcy "nie wiem kiedy będę miał pieniądze, dzwoń i pytaj" P.M.

DM

Oszust, alkoholik i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie płaci ludziom za ciężka prace. Zachowania na poziomie dziecka. Przepraszam ale nie polecam.

Zostaw opinię o P.P.H.U. " TRANS-PAMA" - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. " TRANS-PAMA"