Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o.

Janowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o.

mani

Praca

pure true

Przestrzegam przed tą firmą, zero szacunku dla pracowników, ciągłe pretensje o nic. Były już prezes stary idiota po sześciu klasach podstawówki ktory dorobił się na wyzysku swoich pracowników płacąc najniższą krajową a resztę pod stołem i jeszcze mówi że powinniśmy być mu wdzieczni...a jego synalek walduś jest chyba jeszcze bardziej ograniczony. Cała rodzinka to banda prostaków i idiotów

Debile
@pure true 12.05.2015 21:39
Przestrzegam przed tą firmą, zero szacunku dla pracowników, ciągłe pretensje o nic. Były już prezes stary idiota po sześciu kl...

Debile i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więcej zabiorą i naoszukują... Trzeba jeździć rozpieprzonym gównem szefuncio nawet niema pieniędzy żeby naprawić a jezdzi sobie ml 4.0 z 2015 roku pieprzniczka zabrane wydawane gnoje pieprzyc takich... Nie polecam! !!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o. - Janowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDEX" Sp. z o.o.