PRO LOGISTIK

Tychy

Opinie o PRO LOGISTIK

kolo

dajcie spokoj z ta firma non toper przyjmują jazda od soboty do soboty

komb

2 kierowców stracić w jeden tydzień.......BRAWO ( usunięte przez administratora ) ....dalej tak szanujcie pracowników , to wam parkingu braknie na puste auta........ZA TE WYJAZDY I POWROTY W WEEKENDY TO NIEBAWEM KOLEJNI PRZYNIOSĄ WYPOWIEDZENIA

zainteresowany

ktos cos powie czy warto sie tam przyjac?? chcociaz jaki system pracy tam jest?? tygodniowki czy typu 3/1 ?? placa w terminie?

kako

nie prawda my wszyscy jeździmy na pełnym legalu bo nasz pan nie pozwala inaczej dobrze płaci i na czas..bardzo go szanuje i jestem mu bardzo wdzięczny że dał mi nową ciężąrówkę ....teraz musze jeszcze tylko wydziobać nową naczepę i w aucie dam sobie w ramke jego zdjęcie

ehehe

ktos cos powie na temat tej firmy??

firma ok

pracuje 2 lata i firma ok

Zostaw opinię o PRO LOGISTIK - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO LOGISTIK