Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 46 ocen.

Opinie o Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”

Lidia

Co masz na myśli @Harry Potter mówiąc, że ukrywają się przed urzędnikami? Ich strona i lokalizacja są powszechnie dostępne, więc o co chodzi w tym stwierdzeniu? Odnośnie umowy, czy zgodziłeś się na takie rozwiązanie z wypłatami czy było to narzucone odgórnie? Jeśli możesz odpowiedzieć, to na pewno takie informacje będą przydatne, tak jak już pisałam, dla innych osób.

Lidia

Dokładnie @Lalio, @Nick zachęcamy do napisania konkretnych informacji (plusów, minusów) opisujących pracę w Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”. Takie wypowiedzi pomagają podjęciu decyzji o zatrudnieniu wielu osobom przeszukującym nowe możliwości zatrudnienia.

Nick

nie polecam

Lalio
@Nick 11.03.2017 22:08
nie polecam

Jakieś bliższe argumenty przeciw ?? Dlaczego nie ??

anonim

(usunięte przez administratora)

ghg

brak słow

dori

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

wiki

nie polecam

kobra

Witajcie forumowicze. Od dłuższego czasu jestem bez pracy i właśnie w tej branży poszukuje zatrudnienia. Ciekawy jestem czy kogoś w tej chwili poszukują.

Karko

Szukali... jak zwykle, tam średnio co kilka tygodni szukają pracownika co świadczy o firmie :)

Anita

Ja tam pracuję i jestem zadowolona. Opinie zazwyczaj wystawiają osoby niezadowolone, zadowolonym nie chce się pisać. Praca normalna od 8 do 16 pon-pt, premie wypłacane uczciwie, na atmosferę nie narzekam. Jak ktoś chce mieć pensje prezesa, to powinien aplikować na inne stanowisko :-)Widziałam, jak zwolnili jedną dziewczynę, która w trakcie pracy pod stołem czytała książkę i była zdziwiona, że nie wolno, inna jak przyszła to po 4 godzinach pracy stwierdziła, że CRM i poczta to programy zbyt skomplikowane (zdążyła skasować całą historie poczty) i sama się zwolniła :-)

Anka

TAM TYLKO SPRZEDAŻ - TELEMARKETING.(usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

kto

Dokładnie tak . Omijam z daleka takie firmy.

kobra

ok, ale reszta to znaczy ile ? rozumiem to , że dla Was ważna jest umowa o pracę i tego typu szczegóły. Ja osobiście nie stawiam sobie takiego wymagania podczas szukania pracy. Bardziej interesuje mnie wysokość tego wynagrodzenia jakie mogę uzyskać w BPE Euro. Czy możecie powiedzieć ile tego jest ?

anonim

(usunięte przez administratora)

MIKI

pracować trzeba wszędzie , jeśli uważasz że będą ci płacić za udawanie iż pracujesz, to się mylisz, każdy pracodawca wcześniej czy później się na tobie pozna. JA tam byłam zadowolona. I jeszcze jedno, w firmie jest jeden właściciel a nie kilku więc już widać że oszukujesz.

Kameleon

słaba atmosfera, słaba pensja, wygórowane oczekiwania! odradzam

Karko
@Kameleon 22.05.2014 19:09
słaba atmosfera, słaba pensja, wygórowane oczekiwania! odradzam

Potwierdzam!!!

Zostaw opinię o Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI” - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”