Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”

Opinie o Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”

Lidia

Co masz na myśli @Harry Potter mówiąc, że ukrywają się przed urzędnikami? Ich strona i lokalizacja są powszechnie dostępne, więc o co chodzi w tym stwierdzeniu? Odnośnie umowy, czy zgodziłeś się na takie rozwiązanie z wypłatami czy było to narzucone odgórnie? Jeśli możesz odpowiedzieć, to na pewno takie informacje będą przydatne, tak jak już pisałam, dla innych osób.

Lidia

Dokładnie @Lalio, @Nick zachęcamy do napisania konkretnych informacji (plusów, minusów) opisujących pracę w Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”. Takie wypowiedzi pomagają podjęciu decyzji o zatrudnieniu wielu osobom przeszukującym nowe możliwości zatrudnienia.

Nick

Lalio
@Nick 11.03.2017 22:08
nie polecam

Jakieś bliższe argumenty przeciw ?? Dlaczego nie ??

ghg

brak słow

dori

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

wiki

kobra

Witajcie forumowicze. Od dłuższego czasu jestem bez pracy i właśnie w tej branży poszukuje zatrudnienia. Ciekawy jestem czy kogoś w tej chwili poszukują.

Karko

Szukali... jak zwykle, tam średnio co kilka tygodni szukają pracownika co świadczy o firmie :)

Anita

Ja tam pracuję i jestem zadowolona. Opinie zazwyczaj wystawiają osoby niezadowolone, zadowolonym nie chce się pisać. Praca normalna od 8 do 16 pon-pt, premie wypłacane uczciwie, na atmosferę nie narzekam. Jak ktoś chce mieć pensje prezesa, to powinien aplikować na inne stanowisko :-)Widziałam, jak zwolnili jedną dziewczynę, która w trakcie pracy pod stołem czytała książkę i była zdziwiona, że nie wolno, inna jak przyszła to po 4 godzinach pracy stwierdziła, że CRM i poczta to programy zbyt skomplikowane (zdążyła skasować całą historie poczty) i sama się zwolniła :-)

Anka

TAM TYLKO SPRZEDAŻ - TELEMARKETING.(usunięte przez administratora)

kto

Dokładnie tak . Omijam z daleka takie firmy.

kobra

ok, ale reszta to znaczy ile ? rozumiem to , że dla Was ważna jest umowa o pracę i tego typu szczegóły. Ja osobiście nie stawiam sobie takiego wymagania podczas szukania pracy. Bardziej interesuje mnie wysokość tego wynagrodzenia jakie mogę uzyskać w BPE Euro. Czy możecie powiedzieć ile tego jest ?

MIKI

pracować trzeba wszędzie , jeśli uważasz że będą ci płacić za udawanie iż pracujesz, to się mylisz, każdy pracodawca wcześniej czy później się na tobie pozna. JA tam byłam zadowolona. I jeszcze jedno, w firmie jest jeden właściciel a nie kilku więc już widać że oszukujesz.

Kameleon

słaba atmosfera, słaba pensja, wygórowane oczekiwania! odradzam

Karko
@Kameleon 22.05.2014 19:09
słaba atmosfera, słaba pensja, wygórowane oczekiwania! odradzam

Potwierdzam!!!

Zostaw opinię o Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI” - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Promocji Exportu „EURO TARGI”