Opinie o Gonzo w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gonzo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gonzo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gonzo w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Gonzo?

nana

Jestem długoletnim pracownikiem i mogę powiedzieć jedno Firma Gonzo oferuje stałą i stabilną pracę ,ciągle inwestują w nowości technologiczne i starają się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom pracowników .Pracując w takiej firmie wiesz jedno że jutro też będziesz miał prace.

Ja Nowy wpis
@nana

Za 7zlna godz i za ten twój wpis pewnie kawe wypijesz z właścicielem i umyjesz kubki w nagrode

gość

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej "rodzinnej" firmie. Takiego chamstwa i buractwa świat nie widział! Państwo praktykuje nowoczesne niewolnictwo - umowy na 1/1000 etatu, płacą "pod stołem" bo uważają, że ZUS to zło i nikt im nie pomaga więc oni nic nie muszą. Szukają niewolników, którzy nie mają do siebie szacunku i zrobią wszystko za darmo. Nie marnujcie czasu, naprawdę. Duża rotacja, aż ciężko im zapamiętać imiona, a dostępne w repertuarze są: szantaż emocjonalny, krzyki, kłótnie i zero KLASY! WSTYD! Pozostał mi tylko niesmak i OGROMNE zażenowanie poziomem tych "pracodawców".

Ja Nowy wpis
@gość

Prawda inspekcja pracy w kieszeni

teresa Nowy wpis

zgadzam się z Tobą @awer dobre przeczytanie umowy to podstawa

Aplikowałeś do firmy Gonzo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

traczu

no właśnie tylko , żeby nie było , że zajmują się tylko zabawkami to wykonują jeszcze gadżety rekalmowe i nie wiem czy na tym nie jest nawet lepszy biznes niż na samych zabawkach przy dużej liczbie zamówień oczywiście. Chociaż co ja wiem skoro tu nie robię już. Ktoś wie jak obecnie wygląda tu sytuacja?

wykańczalnia

@Mili..... ja tylko nie rozumiem, dlaczego gdzie się nie pojedzie i powie, że w Gonzo się pracowało wszyscy patrzą na człowieka ze współczuciem ?

Mili

Firma jak najbardziej się rozwija inwestujac w nowoczesne maszyny, automatyczną krojownie tym samym zapewniając profesjonalne szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi urządzeń, jako pracownik zatrudniony w tej firmie od pół roku mogą powiedzieć że praca jest ciekawa, rozwija umiejętności i kompetencje, szczególnie ceniona jest współpraca ze wszystkimi działami w firmie, długoletni pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczenie. A jeśli chodzi o szefów naprawdę można się dogadać z nimi w różnych kwestiach.

nana

Gonzo

Coraz gorzej w tej firmie się dzieje. Jeszcze trochę i wrócą do czasu wczesnego prlu. Pracownicy zastraszeni, boją się o wszystko. Czas pracy - ile dasz radę, ale jak chcesz wyjść do lekarza to nie można.... no bo jak. Szefostwo - ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, córka szefostwa - omo inteligent normalnie. Nie polecam dla ludzi normalnych. Tam nawet niesłyszący nie dał rady.

rtk

Dostalem oferte pracy od Gonzo. Bylem na rozmowie, fakt warunki kolorowe nie są, ..po przeczytaniu opinii sprawa jest jasna, daje sobie spokoj.

rtk

pracownik produkcyjny

(usunięte przez administratora) asortyment z chin sprzedawany jako własny umowy podpisywane na miesiąc i wymiana personelu dlaczego ? wiec wygląda to tak umowa płatna na godzien ale nie wyższa niz 5,50 netto praca po 9-10 h od pon - pnt soboty 7 h średnia ilość godzin 195-200 w miesiącu ale pensja nie jest wyższa niz 1500 zł brutto bo reszta godzin jest do odbioru w czasie świątecznym !!!!! latanie po bułeczki dla szefa do sklepu i odśnieżanie posesji czy tez zamiatanie ulicy to podstawowe zadanie w tej firmie dla faceta w skrócie lubisz stres wrzaski i poniżanie idz do tej firmy pracować

gosc

witam, powiedz mi proszę, czy ta firma gonzo produkuje zabawk w Lodzi? mam od jutra isc na okres probny, ale po tym co piszesz, to sie zastanawiam

gość
@gosc

Zgadzam się z każdym słowem tej opinii. Pracowałam w tej firmie.

shima

Firma „Gonzo” nie oferuje swoim pracownikom niewiele w zamian za ciągłe szykany i pretensje do swoich pracowników. Nie szanuje się tam ani wartości rodzinnych, ani ogólnie przyjętych norm moralnych. Dziwne, bo w końcu firma rodzinna ...Człowiek haruje za marne pieniądze 9h dziennie, świątek- piątek i obowiązkowo sobota. Przyjęte jest jako norma praca w nadgodzinach które można odebrać w swoim wymiarze urlopu. Pierwszy raz spotkałam się z takim odbiorem „nadgodzin” . Żenujące jest podejście szefów, którzy chyba uważają, że pracownicy poza firmą nie mają własnego życia, rodzin. Kwestia zarobków również pozostawia wiele do życzenia. Co innego na umowie co innego w realu. Jeśli zachorujesz jesteś wyliczany z najniższej krajowej, bo przecież tak masz na umowie. Umowy często podpisywane są tylko na 3 miesiące, więc ciągły stres o etat. Niepoważna firma a szefostwo poniżej jakiegokolwiek poziomu. Musisz być w stanie poświęcić wszystko firmie. Nic innego się nie liczy. Szkoda bardzo, bo oprócz kadry zarządzającej pracują tam naprawdę wartościowi ludzie tworzący dobrą atmosferę. Czasami jednak to zbyt mało aby znosić tak podłe traktowanie. Umowy podpisywane są tak prawdziwe jak filmy sci- fi. Gdy upomniałam się o wypisanie umowy ze stawką na jaką umówiłam się podczas rozmowy kwalifikacyjnej stwierdzono, że dla mnie to i tak bez różnicy przecież to tylko papier a liczy się słowo, które jest ważniejsze niż świstek. Okazało się że słowo to warte jest całe nic. Mam wrażenie, że traktuje się tam pracownika jak kogoś ułomnego, kto nie zna się na przepisach i prawach pracowniczych. Państwo bon ton a w sumie grubianie i nuworysze. Największa pomyłka. Odradzam

Gogus
@shima

Ktoś pisze prawdę całą prawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Gonzo - Łódź

• ul. Milionowa 37