Opinie o Fph Hencz Toys w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fph Hencz Toys. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fph Hencz Toys o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fph Hencz Toys w Łódź

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fph Hencz Toys?

@ja

Firma mało wiarygodna. Wykorzystywanie pracownika na maxsa, tam jest się zwykłym małym pionkiem w tej całej firmie. Zero szacunku dla pracownika.

Aro Nowy wpis

Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, to z nieaktualnego ogłoszenia widać, że oferowali szwaczce umowę o pracę. Robota miała się też odbywać w godzinach od 7 do 15, od poniedziałku do piątku. No i być regularnie płatna. Pytanie tylko - ile płatna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fph Hencz Toys?

Widziałam tutaj, że dawniej ktoś pisał, ze firma nie daje żadnych benefitów czy nie ma wyjazdów integracyjnych. I ciekawa jestem, czy coś się w tej sprawie zmieniło? Czy obecnie firma jakoś wyszła naprzeciw pracownikom i są jakieś dodatki poza finansowe? Jak firma chce wydajności od pracownika, to czy teraz daje więcej od siebie, aby ludzie chcieli być jak najbardziej wydajnymi? No bo może podjęłabym tu pracę :)

Xt Nowy wpis

Obecnie firma zwolniła połowę pracowników także nawet nie ma o czym mówić.

Mam pytanie o prace jako Szwaczka. Wpadłam w necie na ogłoszenie i chciałabym dowiedzieć się więcej. Dajmy na to, jaka jest obecnie pensja dla szwaczki z doświadczeniem w zawodzie 8 lat? Jest za takie doświadczenie jakaś gratyfikacja finansowa, czy nie, dostaje się na start tyle samo?

Xt

Na jakiej stronie Pani znalazła ogłoszenie? Jest ono dalej aktualne?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fph Hencz Toys? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fph Hencz Toys?

@ja

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fph Hencz Toys?

Nic z tych rzecz

Edi

W tym zakładzie nastawieni są tylko na wykorzystywanie pracownika a nie integrację z nim,lepiej szukać pracy gdzie indziej.

Halina
@Edi

Ej, bo to serio niefajnie brzmi. :( A czy przypadkiem to nie jest tak, że zadowolony pracownik to wydajniejszy pracownik?

@Halina

Wydajny pracownik,oraz doświadczony też dla tej firmy nic nie znaczy niestety

Barbara
@Edi

no to to jeszcze gorzej brzmi niz słowa kolezanki Haliny wyzej ... to na co firma jedynie patrzy, na zysk ?

@Barbara

Wystarczy przeczytać inne komentarze , tylko na zyski , kiedy kończą się dofinansowania na pracownika kończy się przygoda z tym zakładem bez względu na umiejętności.

@Barbara
@Edi

Taka jest prawda. Nic dodać nic ująć. U mnie skończyło się dofinansowanie i skończyła się przygoda i wcale a wcale tego nie żałuję. Znalazłam sobie dużo fajniejszą pracę, aż dziw , że tak długo się utrzymują, ale synuś radny dużo załatwi. Nie ma jak to mieć bardzo szerokie plecy. Minęło tyle lat a tam nic się nie zmieniło na lepsze. Pracownik jest tam zwykłym pionkiem, nie warto tam pracować szkoda czasu, bo i tak nikogo nie docenią. Dobrzy aktorzy w ściemnianiu ludzi.

Halina
@Edi

I pomimo tego ludzie wciąż się zatrudniają czy może od jakiegoś czasu zaczynają być z tym problemy? Bo zaskakiwałoby mnie to przy takim podejściu jak opisujecie

@Halina

Jeżeli ktoś nie wie jak traktują tam pracownika to zatrudni się,nie wiem jak jest teraz,ale ja również nie żałuję ,że już tam nie pracuje,jest wiele innych miejsc pracy gdzie przynajmniej pracownik jest godnie traktowany.

Paulina

Niestety pracodawca należy do tych z grupy cwaniaków. Przez kilka lat umowy terminowe na trzy miesiące- na różne spółki, pomimo tego, że umowa nosi znamiona umowy o prace na czas nieokreślony. Brak poszanowania lub zwyczajna nieznajomość praw pracownika, tutaj PIP będzie miał dużo do zrobienia.

@Paulina

Z tego co czytam , przez tyle lat nic tam się nie zmieniło, jak było tak jest zero szacunku dla pracownika, wyzysk na maksa.

Elżbieta
@Paulina

Będzie, jeśli go zawiadomicie. A z tego co widać, to kończy się na opisywaniu na forach. Wątpię, czy inspektorzy to czytają, oni mają tylko reagować na zgłoszenia bezpośrednio do nich.

Na jakie benefity można liczyć w Fph Hencz Toys?

Olga

Żadne. Jest to wyzysk człowieka przez człowieka. Pracownik ma dać z siebie wszystko a pracodawcą nic, nawet nie powie dziękuję. Lepiej szukać innej pracy, gdzie chociaż pracodawcą okaże szacunek pracownikowi.

Beata

Jaki rodzaj umowy proponuje na start pracodawca ?

Iza
@Beata

Umowę o pracę lub dofinansowanie z PUP na 1,6 roku, jeśli Henczowa będzie miała ochotę to może przdłużyć umowę, ale trzeba dobrze jej (usunięte przez administratora) lizać i robić wszystko to co każe, nie radzę się tam zatrudniać wyzysk człowieka na maksa, zero szacunku i poszanowania. po za tym pracują tam bardzo dwu licowi ludzie, radzę za dużo nie mówić o sobie bo mogą wykorzystać to przeciwko Tobie.Na początku pracy są bardzo mili i symaptyczni dla nowych pracowników, póżniej wychodzi szydło z worka. Płace marne na taki zapieprz i wyzysk.

Tina
@Beata

Umowa o pracę na czas określony.

Nina

Podpowiedzcie czy warto szukać szczęścia w firmie? Mam zamiar aplikować?

ELMO
@Nina

Nie warto , pozdrawiam :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Fph Hencz Toys?

ELMO

Dobrze kombinują :) Chaos i bałagan nic dodać nic ująć. Nie są otwarci na krytykę, a organizację pracy mają do bani, są bardzo pewni siebie, lojalni to oni nie są.

Czy często w firmie Fph Hencz Toys zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Iza

Tam ciągle coś się zmienia, trzeba robić wszystko, taką rekrutację robi E.Hencz, ma sto myśli na godzinę.Wyzysk i haos nic dodać nic ująć.

Jasiek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Jasiek

Jestem tego pewna , że nic pozytywnego nie można napisać o tej firmie, (usunięte przez administratora), wartość człowieka dla nich się nie liczy, zero szacumku.

admin

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Hencz-Toys S.C. Firma Produkcyjno-Handlowa Ewa i Wiesław Hencz.

@admin

Bardzo złe doświadczenia mam z tej firmy, nie docenia się pracownika, zero szacunku, brak poszanowania, totalny chaos i bałagan.

Mariusz
@Nina

Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie ogólne stwierdzenia. Nie widzę w niej żadnych argumentów lub opisu konkretnej sytuacji. Może chciałabyś ją uzupełnić i dopisać coś na poparcie swojego zdania? Inne osoby na pewno są ciekawe, czy ta opinia jest wiarygodna.

@Mariusz

Nie muszę nic dopisywać, wiem że mam bardzo złe doświadczenia w tej firmie i nic nie muszę argumentować, za dużo musiałam wam ciągle coś udowadniać, to i tak nic nie da. Wiarygodni i uczciwi to Wy bądźcie.

Mopik
@Nina

Taka jest prawda.Aż dziw że tak długo się utrzymuje, dobrze kombinują.

Mopik

Nie polecam , mam złe doświadczenia pracując tam. Bałagan, chaos + kołchoz. Poza tym wykorzystują ludzi na maksa, płace marne.

Olga

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania?

LOLO
@Olga

Żadna konkurencja nie inspiruje do pisania o was, po prostu firma ta nie spełnia warunków odpowiednich dla pracownika, pensje marne jak na te czasy od 1700 - 2500 dla pracowników produkcji , na taki zapieprz jak tam jest, zero szacunku, jakieś głupie zakazy, a wymagania z kosmosu chyba wzięte , jedyny plus to praca po 8 godzin i jedna zmiana, ale co po takim "plusie" jak atmosfera nie taka jak powinna być, wszystko sztuczne, ploty, ploty jeszcze raz ploty i obgadywanie. Lepiej za dużo nie mówić, bo szefowa zwraca na to szczególną uwagę.

max1961

NIE POLECAM tej firmy. Zastanów się 10 razy zanim tam pójdziesz. Z czystym sumieniem muszę przyznać że praca w tym miejscu to najgorsze co mnie spotkało w karierze zawodowej, zero szacunku dla dwóch wieloletnich pracowników, Dawno nie spotkałam takiej szefowej o tak żenującej kulturze osobistej, która wydziera się jak tylko coś jest nie po jej myśli, właścicielka nie dopuszcza krytyki, nawet jej denne pomysły muszą być zrealizowane ale musi być po jej myśli. Jest mistrzem produkcji, mistrzem organizacji i wszystkim w jednym. Ludzie ambitni - omijajcie ten bur...el na całej szerokości. Szacunek i empatia to chyba zakazane słowa w firmie Hencz Toys. Jest to rodzinna firma, która nie widzi i nie docenia pracownika jak dotąd, traktuje ich jak niewolników zero szacunku, nikt nie dba o więzi miedzy ludźmi i o poszanowanie drugiego człowieka, totalny chaos, ciągle jakieś zakazy. Szary , zwykły pracownik jest tylko słupkiem w tabelkach. Firma ta nie spełnia warunków pracy.

Zwolniona
@max1961

Podzielam twoja opinię.Wartosc człowieka obniża się np gdy słyszysz że pracownik produkcyjny nie ma prawa do płatnego dnia wolnego za swieto np11 listopada lub 6 stycznia płatne mają pracownicy że stawka godzinowa: żenada.Pracownik musi też sprzątać pomieszczenia pozostałe są wyznaczane dyżury nie ma takiego obowiązku powinna być zatrudniona sprzątaczka ale tu na wszystkim się oszczędza.

ZWOLNIONA
@Zwolniona

Szefowa nie liczy się ze zdaniem pracownika , ma ich za nic, traktuje pracowników jak białych murzynów, musisz być uniwersalna i robić wszystko co Ci każe. Bazuje na zatrudnianiu ludzi z dofinansowania z Urzędu Pracy ma darmowego pracownika na 1,5 roku a później dowiedzenia, szwaczki maj trochę lepiej lecz nie wszystkie, ulubienice to Halinka i Renatka , trzeba na nie uważać, nie wspomnę o Karolinie , która tam kroi i partaczy robotę, młoda cwaniara . PLOTUCHY STRASZNE I DONOSICIELKI plus DARIA.

Karol

Może ktoś napisze jak się pracuje? Może zdarzyło się coś nie koniecznie miłego !!

Zwolniona
@Karol

Jak się pracuje? jak niewolnik - biały murzyn, wieczne zakazy, ( zakaz rozmawiania między innymi ) bałagan i chaos, na początku pracy są bardzo mili ale do czasu, warunki pracy fatalne-brak szatni,stołówki, zero jakich kol wiek szafek, zimą oszczędzają na ogrzewaniu( marznie się) już nie wspomnę o zabawkach dla dzieci w jakich warunkach się je produkuje ( żenada) gdyby rodzice to wiedziały to by ich nie kupowali. Można by dużo pisać o tej firmie aż dziwne że tyle lat się utrzymuje na rynku pracy.

max1961

Zostaw merytoryczną opinię o Fph Hencz Toys - Łódź

• Jak się pracuje w Fph Hencz Toys?

Zobacz opinie na temat firmy Fph Hencz Toys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fph Hencz Toys
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Cyprysowa 23A
    91-365 Łódź