LIMA S.A.

Strzegom

Opinie o LIMA S.A.

Hanna

Co możecie powiedzieć na temat warunków pracy w LIMA S.A.?

no i widze ze w dalszym ciagu brak jakochkolwiek konkretow z waszej strony same pojedyncze zdania ktore w sumie nikomu nic nie daja i w niczym nie sa pomocne

Polecam bandytow z LIMY

Jacek

Darek, wymien sobie mozg na nowy znam dobrego doktora.

Jacek

Darek, wymien sobie mozg na nowy znam dobrego doktora.

Jacek

Jeżeli ktoś szuka problemów, polecam prace dla LIMY

bzyku

Nawet mi nie wysłali papierów do rozliczenia się z podatku nie wiem co robić .Jak ktoś został podobnie oszukany prosze o kontakt (usunięte przez administratora)najlepiej założyć im pozew zbiorowy '

bzyku

Witam Firma Lima jest najgorszą firmą przez jaką miałem okazję pracować . Pracowałem w niemczech w zakładzie Hamerwek w chucie metalu nie otrzymałem ostatniego wynagrodzenia wcale .kątaktowałem się w tej sprawie nikt nawet nieraczy odpisać wysłali mi pasek z rozliczeniem a pieniędzy nie już czekam 10 miesięcy na ponad 1000eu i niewiem co dalej chyba będę zmuszony wystapić na drogę Sadową bo będą dalej ludzi oszukiwać . Nie dajcie się zwieść .

PAP

dla nie wtajemniczonych w branże: British American Tobacco to producent, a Lima jest dystrybutorem różnych producentów, w tym także wymienionego British... tak więc porównanie całkowicie nie celne... Pozdrawiam

kamilek

Jak to zamykają Lima? Przeciez oni sa jednym z wiekszych dystrybutorów artykułów tytoniowych w Polsce. Co więcej na ich stronie internetowej znalazłem informacje, że poszukują kierowcy akwizytora. Wymagania spełniam, ale nie napisali nic co oferuja w zamian. Możecie napisac na co mozna tutaj liczyć? Pozdrawiam.

ro

podobno zamykaja,nie ma po co tam wchodzic.

adam4321

ludzie uwazajcie na ta firme to zlodzieje

Olaf88

Nie płacą na czas ,trzeba upominać sie o własne pieniądze . Kłamią bez zająknięcia .Najlepiej brak kasy zgłaszać w firmie do której was wyślą ,to zawsze pomaga .Brać poprawkę na wszystko co mówią .

toster

słyszeliście jakieś info o nowych przyjęciach do Limy? czy raczej nie ma szans na oferty w najbliższym czasie?

boguś

Zawsze można zrezygnować, ale kiedys znajomy tez tak miał, wózków widłowych nie było, nosił jak inni, ale za wyższa stawkę, to może tak samo dzieje się w Lima.

marcin

No to ja powiem - brat mój właśnie dzwoni z Niemiec, że Lima zrobiła go w balona. Ma uprawnienia na wózek widłowy i taką pracę miał wpisaną w umowie. Gdy przyjechał na miejsce okazało się, że zamiast jeździć wózkiem ma dźwigać ciężkie, kilkudziesięciokilogramowe pakunki, a nie może tego robić, bo ma problemy z kręgosłupem. Do tego mieszkanie, które niby załatwiła Lima to klapa, bo właścicielka powiedziała, że to tylko na parę dni, a potem mają się zmywać, bo ona ma już zarezerwowane dla gości.

pracuś

(usunięte przez administratora) chyba chciałeś za dużo ukraść

SOLAR

MACIE RACJE TO JEST [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JA TEŻ TAM ROBILEM ...OBIECANKI CACANKI A MY NA POLU JAK BYDLO JEDZENIE PICIE I SRA....E O KASE TRZEBA SIĘ UPOMINAĆ BO CIE POLICZĄ ŻE NA FAJKI NIE ZAROBISZ...

@SOLAR 19.03.2012 20:06

Człowieku ta firma mi nie wypłaciła ostatniej wypłaty za bardzo ciężką pracę w hucie metalu Hamerwek ,czekam już 10 miesięcy i ty tą firmę chwalisz chyba do czasu jak ciebie nieprzerobią

haha to jest polska

Rozumiem wpisy o Limie SA. Tak bywa jak chce się mieć miliony a nie ma chęci do pracy.Najlepiej jak wpisujący dostaliby po 10000 na rękę i 3 dni wolnego w tygodniu. Ja pracuje w Limie i chwale sobie. Panowie komuna się skończyła a hasło czy się stoi czy się leży jest już nieaktualne.

marcin

(usunięte przez administratora) praca 16 godzin 1 przerwa w szczerym polu i tak codziennie

a cos konkretnego? gdzie pracowaliscie ? co bylo nie tak?

były pracownik

Nie polecam, chyba,że ktoś nie ma wyjścia.

ludzie jak najdalej od limy !!!!!

LIMA

szkoła życia

Zostaw opinię o LIMA S.A. - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIMA S.A.