Ryterna Polska Sp. z o.o.

Krosno

Opinie o Ryterna Polska Sp. z o.o.

Pedro

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych napisać kilka zdań dla nowych chętnych do pracy?

Maja

@kaja dokładnie jest tak jak piszesz. Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracy w Ryterna Polska Sp. z o.o. Pozostawiając wszelkie informacje na temat firmy pomagacie tym co chcą przyjąć się tutaj do pracy, gdy tylko pojawi się jakaś nowa oferta.

kaja

Ale na stronie nie zostało to jeszcze zmienione sa pod stara nawzwa.

Lucyna

Spółki RYTERNA Polska już nie ma. Teraz są dealerzy autoryzowani.

kuzyn

Firma matka RYTERNA zlikwidowała oddział w Polsce przez pazernych ludzi. Teraz sprzedaż tych bram prowadzą dealerzy autoryzowani, którzy sprowadzają bramy w dobrej cenie bezpośrednio od producenta. Bramy są super.Zamówiłem ostatnio i firma przyjechała, zamontowała, działa super. Cena rewelacyjna.

:-)

Z tymi ludźmi masz racje ale już ich nie ma. Nie pracują. Z kapetentnych osób został serwisant i chandlowiec.

Piotruś

Bramy są świetne i bez wątpienia nie odstają od topowych marek w branży. Podoba mi się również podejście pracowników- mówią konkretnie i nie przedłużają rozmów.Przyznają się do winy kiedy leży po ich stronie i nie ukrywają niedociągnięć.Wytykają również błędy klienta. Rozumiem, że niektórym rozpieszczonym przez konkurencję, maleńkim i mało znaczącym przedsiębiorcom może się to nie podobać, ale moim zdaniem to dobry kierunek. Taka polityka eliminuje własnie takie czarne owce, które psują rynek i nie potrafią funkcjonować na starych (równych) warunkach klient=sprzedawca. Osobiście mam dosyć czasów kiedy każdy wchodzi mi w "tyłek".

Firmy już prawie nie ma w Polsce. Pracownicy nie kompetentni ? co wy wymagacie zwolniła starych pracowników i zatrudniła sobie dwójkę praktykantów. chyba potrzebowała kogoś na swoim poziomie :). Ryterna na Polskim rynku nadal Bedzie istnieć tylko skasowali oddział w Polsce i Dzięki temu Poleci samozwańcza Pani dyrektor która jest równiesz prezesem filmy "Soltem" przez którą nadal Bedzie chciała sprzedawać te bramy .

Piotrek

Firma dno. Poziom obsługi klienta gorszy niż w mięsnym za PRL-u, pani dyrektor regionalna nie powinna nawet obwarzanków sprzedawać. Pracownicy niekompetentni, o jakiejkolwiek współpracy nie ma mowy. Wszystkim zainteresowanym radzę się trzymać z daleka od tej firmy zarówno jako pracodawcy jak i producenta bram.

Jaro

Oj jaka szkoda że Ryterna znika z Polski a wszystko przez pazerność pseudo kierowniczki.

daro

Z tego co widać to cały czas szukają kierowników!! I co z tego! Firma słaba i bez przyszłości, tzn; przydała by się wymiana pseudo kierowniczki oddziału w Polsce.

w wielkim świecie

Towar nawet nawet. Braki czasem jak u wszystkich. Współpraca naprawdę .... ciężka pod wszystkimi względami.

Worza

Firma Ryterna Polska Sp. z o.o. nie posiada obecnie żadnych ofert o pracę, nie są również jakimś pionierem na rynku polskim jeśli chodzi o pordukcje bram i drzwi garażowych. Ciekaw jestem tak jak @Bratniadusza czy będą chcieli w najbliższym czasie rozszerzyć swoją działalność na większą skalę. Bo chętnie podjął bym z nimi współpracę. Macie może jakieś informacje na ten temat ?

Bratniadusza

Ryterna to producent bram i drzwi garażowych. Co prawda nie jest tak obecny z reklamami jak inne firmy, ale wydaje mi się, że na ich potrzeby obroty mają satysfakcjonujące. Zastanawiam się tylko czy przyjdzie moment, w którym będą potrzebowali jeszcze zwiększyć obroty i jak to wtedy się będzie odbywało - inwestycja w reklamy?

cvx67

hej jak wyglada rekrutacja w tej firmie? Czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony? co dla przełożonego jest najważniejsze ? Czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania?

tara
@cvx67 13.12.2014 00:32

jeśli chodzi o sam proces rekrutacyjny to nie zauważyłem , aby różnił się czymś od standardu. Wysyłasz swoją aplikacje, oni się albo odzywają gdy są zainteresowani , albo nie gdy mają lepsze kandydatury. Co do samej rozmowy to każda ma w sobie coś innego, dlatego ciężko to wszystko tak uogólnić niestety

Tomek

Firma do bani,obsługa na najniższym poziomie, czekałem na bramy bardzo długo i zero jakichkolwiek przeprosin.bramy może i ciekawe wzory maja ale nic po za tym, ceny zbliżone w firmach konkurencyjnych, pojęcie na temat bram w tej firmie ma tylko chyba Montażysta.... Osobiście zawiedziony jestem....

B

Mało opinii bo nic ciekawego nie można o firmie napisać. Bramy są przyzwoite ale brak pomysłu w zarządzanie i planowanie sprzedaży jest na bardzo niskim poziomie. Ceny na poziomie Krispola i Wiśniowskiego. Odwieczny problem z dostawami i informacjami technicznymi.

Pani R

Oj Mariuszku widzę Ze sie starasz:)) urocze ;)

prof

Współpracowałem z Ryterną przeszło 2 lata. Jak założyciel Polskiej fili interesował się firmą było prawie ok. Teraz firmą zajmuję Pani od parzenia kawy (totalna porażka ). Osoba bez wiedzy technicznej, sprzedażowej, handlowej itp (długo by wymieniać) zresztą co od niej wymagać . Pieniądze RKS mają marne. Zakończyłem z nimi współpracę ponieważ zaczęli sami bezpośrednio sprzedawać i montować bramy pod przykrywką Firmy Soltem (ten sam właściciel). Obecnie dużo liczących się dystrybutorów rezygnuje ze sprzedaży ich produktów. Jeżeli przetrzymają 2014 rok do końca to będzie super.

kandydat na PH

no właśnie, nic konkretnego na chwilę obecną nie wiadomo [przynajmniej ja nic nie wiem]... tak jak mówisz firma zajmuję się bramami przemysłowymi, garażowymi i automatyką z nimi związaną [ źródło: http://www.ryterna.eu/pl/ ]... z tego co wyczytałem to MARKA jest LITEWSKA i wchodzi dopiero na rynek polski, tak więc siatka sprzedaży będzie dopiero tworzona - tak przynajmniej wydaje się na pierwszy rzut oka...skoro szukają przedstawicieli na wszystkie województwa, tworzą dopiero biuro sprzedaży -poszukiwany księgowy i specjalista ds. obsługi klienta... hmmm.. CIEKAWY JESTEM :) aplikacja już wysłana, teraz pozostaje cierpliwie czekać

asienka905

RYTERNA POLSKA Sp. z. o. o Ryterna Polska Sp. z o.o. sp. k. specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży bram garażowych, przemysłowych i automatyki. Firma działa na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Nic więcej nie wiadomo

kandydat na PH

witam , ostatnimi czasy ukazały się liczne oferty pracy na stanowisko PH, czy ktoś z WAS pracował w tej firmie i może podać jakieś konkrety [?!], mam zamiar aplikować na PH, ale nie wiem czego mogę się spodziewać :( POMÓŻCIE

Zostaw opinię o Ryterna Polska Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryterna Polska Sp. z o.o.