JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel

Borowina Sitaniecka

Opinie o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel

albercik

Omijać szerokim łukiem. Nie płacą, wyzysk.

Pracowałem tam. Nie płacą nadgodzin ale często trzeba zostawać, najlepiej przychodzić też w sobotę, oczywiście za darmo. Praca za najniższą krajową, krzyki i wrzaski, brak organizacji, wszystko robione jak prowizorka. Pracownikom nie płacą dobrze ale sami wymieniają samochody co kilka miesięcy... Nie polecam tam pracować.

ruchacz 2

Która to tak sie rucha ? Podpowiedzcie panowie ;)

Pracownik 007

Pracowałem w tej firmie około pół roku i powiem tyle lepszej firmy nie znajdziesz w całym województwie Zamościu i okolicach :) Płacone za każdy tydzień jak komu pasuje zaliczka nawet i po pierwszym dniu pracy jeśli wchodzisz tam bez grosza i bez chęci do życia od razu poprawi ci się humor:) Wypłata jak najbardziej sprawiedliwa nadgodziny sumiennie płacone 200% A to co w tej pracy najlepsze to mili przyjaźni ludzie nikt nie jest gorszy wszyscy sie szanują tworzą zżyty i zgrany zespół pracowników nie jest ciężko wystarczy chcieć pracować Sprzęt pierwsza klasa nauczą cie wszystkiego pracują tam ludzie kompetentni którzy są pracowici i sumienni są mistrzami w swym zawodzie serdecznie polecam na pewno na nich sie nie zawiedziesz:) Miło spędzisz czas w dobrym towarzystwie Szefostwo Pierwsza Klasa firma super THE BEST :).

biały murzyn
@Pracownik 007 03.10.2016 07:27

Ty chyba cały czas pijany byleś!!!! Płaca za nadgodziny ciekawe czym chyba deskami ze stolarni, praca po 9 godzin dziennie, żadnej dodatkowej kasy za nadgodziny i jeszcze wymagają żeby w soboty przychodzić, jak trzeba zostać to baronom jedzenia i piwa bergiel przywiezie i siedzą 24 na dobę . Pracowałem przez kilka miesięcy i nigdy więcej nie wrócę do tego kołchozu i innym tez radze omijać ta pseudo firmę. Właściciele zarabiają ciężka kasę i co chwila zmieniają samochody bo polowa pracowników robi na czarno a reszta za najniższą krajowa,

Bardzo dobra praca ,płaca super nigdzie tyle nie zarobisz a żle wypowiadają się ludzie których szef wywalił nierobów. Szef z którym da sie dogadać w każdej kwesti.

zom

Ludziom nie płaci a sobie kupuje samochody. Ten Rysiek to łapuwkarz, cham i prostak.

patrol

Ja się nie dziwie że ją stukną bardzo fajna ona była.

kretino_bambino

hehheeee to jebak pierwsza klasa ten Rychu hahahhaaaa

no ja mijam

no i ja mijam ta firme ponoc prezes zlupil sekretarke na biurku a zona go przylapala hahahaaaaaa

znajomy

ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem to totalne dziadostwo nie dosc ze nie placi to zatrudnia na pale a rotacje ma jak zadna firma w rejonie 1000 kmnie polecam chyba ze dla szalencow ktorzy beda czekac na pieniadze za prace po kilka miesiec ,a grunt mu sie pali pod nogami chyba zlapal robote a nie ma kim robic juz cala okolica tam pracowala i poznala sie na pracodawcy hahahhaaaaa

znajomy

Zostaw opinię o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel - Borowina Sitaniecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel