DMT SYSTEM Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o DMT SYSTEM Sp. z o.o.

Hanna

@Ludwik niestety nie powiem Ci, co słychać w firmie, więc będziesz musiał poczekać aż jakiś aktualny pracownik DMT SYSTEM Ci powie, ale mogę Ci powiedzieć, że jest dużo ofert pracy: http://dmtsystem.pl/de/praca/. Będziesz aplikował na któreś stanowisko?

Ludwik

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Firma ma ofertę pracy z lipca dla montera wentylacji w Niemczech i Anglii. Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Czy może ktoś mi podpowiedzieć co aktualnie słychać? Może maja jakieś inne oferty? Proszę o pomoc.

Aneta

Jakie to dziwne, że ludzie nie ujawniają swoich imion tylko piszą pod pseudonimami:) Z tego co się orientuje to jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby pensje nie były wypłacane. "Pracowniku 2,5 roku" to dlaczego pracowałeś u Nas aż 2,5 roku, jeżeli było tak źle? Jak Ktoś nie prowadził firmy nigdy w życiu, to co może wiedzieć o zrządzaniu. Co to za tekst, że wiedza Prezesów jest żadna, co to znaczy bawią się ludźmi, to aż przez 2,5 roku pozwalałeś się sobą bawić? To tez świadczy o Tobie, jeżeli tak piszesz. Nie szukamy na gwałt ludzi, tylko szukamy osób, wykwalifikowanych w danej dziedzinie a takich osób jest mało więc stąd pojawiające się ogłoszenia. Z tego co wiem, wiele osób, które od Nas odeszły chciały wrócić, gdy okazywało się, że Firma do której odeszli obiecując przysłowiowe gruszki na wierzbie dawała jedynie "śliwki robaczywki" i to na raty wypłatę. Widzę po prostu, ze w niektórych komentarzach chodzi o zrobienie złego PR Firmie. Pozdrawiam i życzę Wszystkim znalezienia Pracodawcy idealnego a Wy bądźcie idealnymi Pracownikami:)

Hanna

@Hymm to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w DMT SYSTEM Sp. z o.o. Na jakim stanowisku pracujesz? Ogólne warunki pracy czy atmosfera mogą różnić się w zależności od działu, w którym zatrudniony jest dany pracownik. Jakie jeszcze pozytywy znalazłeś w pracy w tej firmie?

Hymm

Pracuje w DMT juz jakis czas nie mam na co narzekac firma godna polecenia. Pieniadze na czas. Atmoafera w pracy ok. Ludzie tez bardzo wpozadku.

Hanna

@hamid teraz są ogłoszenia na stanowiska Inżynier budowy - wentylacja oraz Monter wentylacji / brygadzista Niemcy :) Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych.

hamid

jeśli chodzi o ich oferty to mi się przede wszystkim rzuciły w oczy te dla serwisantów/monterów klimatyzacji

Lewy

Mała słaba firma, bardzo duzo ludzi uciekło, teraz na gwałt ludzi szukaja. Pracowalem, nie polecam.

Aneta
@Lewy 05.05.2015 14:18

Nick mówi sam za siebie.

ted

Pracowałem w tej firmie 2 lata i zawsze pensje były do 10 każdego miesiąca. ROBIĄ CZĘSTO FAJNE BUDOWY

aaa

Prezesi wogóle nie mają pojęcia o robocie tylko pracownikom każą rzeźbić ze złomu tak żeby inwestor się nie dowiedział. Się dziwie, że nikt im nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tylu ludzi oszukali finansowo że masakra

aaa

Co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] musisz sam się dostać na budowę. A płace są niby 10tego ale z wypłatą są zawsze problemy bo DMT nie ma na wypłaty

SBM

Pracowałe w firmie i nie mogę narzekać. Płaca na czas i zawsze jakaś premia. Co najważniejsze DMT System organizuje dojazd do pracy co przekłada się bezpośrednio na oszczędność nie trzeba dojeżdzać swoim pojazdem... Wiadomo jak w każdej firmie liczą się chęci a możliwość rozwoju i dokształcania jest...

alek

No własnie, jak tam teraz z pracą w DMT System, bo jakaś dziwna cisza na forum nastała, nie poszukują w ogóle nowych ludzi, czy jak? Może byłby ktos w stanie napisac krótko i zwięxle jak wygląda rekrutacja tutaj w firmie i czego się spodziewać? Zadaja jakieś nietypowe pytania, pytaja o sprawy prywatne?

Odradzam całkowicie. Tylko zdesperowani ludzie pójdą tam pracować, jeden wielki wyzysk. Pracować jak najwięcej za jak najmniej. Jeden z prezesów w ogóle nie ma pojęcia co i jak się robi, do tego każdy pracownik to złodziej i ile się da tyle z wypłaty zakosi. Radzę się poważnie zastanowić nad podjęciem jakiekolwiek współpracy z tą firmą.

marcinek

Pracowałem tam z kolegą ubiegłej zimy, typowa mikrofiremka dziadująca na pracownikach ... nie polecam brak perspektyw, marna płaca i zawsze jest problem z rozliczaniem godzin, co ciekawe zawsze na niekorzyść pracownika.

Nie wiem czy jesteś pracownikiem czy byłeś?, jeżeli jesteś zawsze możesz się zwolnić. Powtarzam jeszcze raz, praca to nie wakacje i jak komuś zależy i wykazuje się zaangażowaniem i wiedzą i co najważniejsze chęcią pracy to jest dobrze wynagradzany, lecz jeżeli ktoś przychodzi aby sobie "przebimbać" cały dzień i pospać w aucie bądź łazi po budowie i szuka wczorajszego dnia to już inna sprawa, a najlepiej jeszcze piwko wypić. Zresztą powoli klaruje się kto zasługuje na to by u Nas zostać a kto zostanie zwolniony, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Syfem na dupie są właśnie ludzie, którzy nie doceniają pracy i srają we własne gniazdo. Tyle na temat syfu.

thompson

Arek a co tu dużo pisać - syf syf i jeszcze raz syf, jak chcesz robić za najniższą krajową i być robionym w balona na nadgodzinach to proszę.

tomasz t

najlepiej jak się u nas zatrudnisz .a po miesiącu sam stwierdzisz ze firma to równia pochyła

Plusów absolutnie brak - nie warto !!!

A gdzie argumenty w tym wypadku na minus? Plusów brak ?

Anonim

firma nie warta polecenia .

pracownik 2,5 roku
@Anonim 19.05.2012 22:05
firma nie warta polecenia .

W ŻADNYM WYPADKU NIE POLECAM MĘKA PRZEZ 2,5 ROKU TRAGEDIA PONAGLANIE I PŁACA NA POZIOMIE 0 KRADZIEŻ W BIAŁY DZIEŃ . CO DO WIEDZY PREZESÓW TO ZARZĄDZANIE IM W OGÓLE NIE WYCHODZI BAWIĄ SIĘ LUDŻMI . UWAGA PRZESTROGA !!!! TOTALNY NEGATYW .

Zostaw opinię o DMT SYSTEM Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DMT SYSTEM Sp. z o.o.