Hela - Prima sp. z o. o.

Karczew

Opinie o Hela - Prima sp. z o. o.

pawel
użytkownik zarejestrowany

Ja nie mam nic do ukrainców ponieważ to tez ludzie szukajac pracy za granicą jak polacy i inni gdy wyjezdzaja chcac zarobic.Nie wiem dlaczego tak negatywnie oceniacie obcokrajowcow, w takim razie postawcie sie w sytuacji ematycznej gdyby polak potrzebowal pracy u nich.

gigi

Ta firma to jeden wielki syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach nawet nie ma z kim pogadać naprzyjmowało sie tej hołoty z Ukrainy i myślą że wszystko im wolno a Polacy też nie lepsi wszyscy myślą że są kierownikami i wyżywają się na nowych pracownikach. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!!!!

kuk

firma krzak
@kuk 12.04.2013, 12:52
jednym zdaniem ta firma to kierat pracowalem am 3 dni po 12 godzin dostalem 150 zl za to .[usunięte przez admina]...

ŻENADA!!!!!!!!!!to nie jest firma to jest syf. byłam tylko kilka godzi. a więcej problemów! TRAGEDIA.przykro to pisać

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Hela - Prima sp. z o. o. - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hela - Prima sp. z o. o.