Usługi Drogowo-Budowlane i Kanalizacyjne ARKA BUD - Artur Teclaf

Robakowo

Opinie o Usługi Drogowo-Budowlane i Kanalizacyjne ARKA BUD - Artur Teclaf

joy69

dodałem u was opinie ale pomyliłem nazwiska osoby która mnie oszukała był to Krzysztof Guppert.

joy69

Może i jesteście dobrą firmą budowlaną ale zatrudniacie osobę która zajmuje sie u was zarządzaniem nieruchomościami i znajdowaniem inwestorów czy dzierżawców w nowo wybudowanych miejscach.Jest to Krzysztof Gottard - dla mnie oszust,krętacz,osoba z minimalnym pojęciem o tym co robi i nie wiem czy nie osoba korupcyjna.Proszę o prześwietlenie tej osoby bo zostałem przez niego oszukany. (niedoszły dzierżawca)

Podwykonaca

Firma oszukuje podwykonawcow. Obiecuja zlote gory a potem nikt nie odbiera telefonow .wszystko ukartowane. Ostrzegam przed wykonywaniem prac i uslug bo po wykonaniu nikt nie odbierze telefonu i pieniedzy szukac w polu. Milionerzy ns czyims garbie wstyd!!

fin

Firma nie godna uwagi , oszukują pracowników a podwykonawcom nie płacą .

Zostaw opinię o Usługi Drogowo-Budowlane i Kanalizacyjne ARKA BUD - Artur Teclaf - Robakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Drogowo-Budowlane i Kanalizacyjne ARKA BUD - Artur Teclaf