Opinie o Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf w Luzino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf w Luzino

Brukarz zajdzie tu jeszcze pracę czy już raczej nie bardzo? chce się upewnić, bo jak widać tu jak i w wizytówce google komentarze na lata już się urwały. Z okolic Luzina jestem i po prostu roboty szukam. tutaj więc niczego już nie ma i nie będzie?

Aneta Nowy wpis

szef rzuca obelgi w stosunku do pracownikow? nikt tego nie nagral i nie zglosil do inspekcji czy po prostu wszysyc juz do tego przywykli ?

Badyl Nowy wpis
@Aneta

Kiedyś tam pracowałem to szef był super gość i pogadał z ludźmi i pożartował a teraz to ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) żadnego szacunku nie ma wiem bo nadal mam kontakt z ludźmi którzy tam pracują.Ludzie odchodzą i wracają jak bumeragi chociaż co nie którzy to chyba zostaną do emerytury.Wuec lepiej omijać szerokim łukiem tą firmę

Cezary

Widziałem na olx że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds transportu . Zastanawiam się czy wysyłać cv. Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć czy osoba która aktualnie pracuje/pracowała na tym stanowisku była zadowolona ?

Danuta
@Cezary

Hej, i ostatecznie przesłałeś aplikację? Jak tak to powiedz, czy jesteś zadowolony, ogólnie jak jest w firmie, ludzie z różnych działów się ze sobą dogadują? Wiem z doświadczenia, że czasami jest z tym problem.

Tom Nowy wpis
@Cezary

Byłem kiedyś na rozmowie, niby wszystko pięknie ale po przeprowadzeniu wywiadu w środowisku, nie polecam! Tak jak w opisach poniżej, Krzyki, obrażanie pracowników, firma nie słowna, niskie wynagrodzenie. W innych firmach budowlanych z okolic można zarobić więcej niż oferuje Arka Bud.

osoba

krętactwo, wyzywanie, obelgi! ludzie uciekajcie!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf na stanowisko OPERATOR KOPARKI? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Monter Michał Bladowski
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Работа для Монтера
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
John

Proszę o jakieś informacje na temat pracy, atmosfery w tej firmie. Pojawiły się ogłoszenia, poszukują technologa budownictwa. Czy ktoś może pomóc bo opinie nie są najlepsze i w internecie i w branży.

zenek
@John

Jeżeli pracownik wykonuje zadanie, które zostało mu przydzielone to jest ok. Jeżeli nie wykonuje to nie jest ok. Proste. Kropka. Pracowałem i nadal pracuję.

Aneta
@zenek

Hmm ok, a jeśli pracownik dobrze i z zaangażowaniem wykonuje przydzielone mu zadania to może liczyć na docenienie w jakiś sposób przez pracodawcę? Jest szansa na jakieś premie czy benefity w Arka Budzie?

Biose
@zenek

Jeżeli jest tak dobrze to czemu o chwilę zmieniaja się pracownicy i biurowi i fizycznie słyszałem że kandydatów przyjmuję nie szef tylko Pan kierownik który nawet nie ma szkoły zawodowej skończone a nie mówiąc już o wyższej szkole

@Biose

Dołączę się do Waszej dyskusji. Tak duża rotacja w firmie Arka Bud może mieć rozmaite przyczyny - niekoniecznie musi wynikać z winy pracodawcy. @Biose, A Ty pracowałeś w ogóle w tej firmie? Czy może tylko brałeś udział w rekrutacji? Pytam Cię, bo to nie wynika bezpośrednio z Twojego wpisu.

Marzena

Cześć, mam bardzo konkretne pytanie odnośnie warunków, jakie oferuje pracodawca tej firmy swoim pracownikom. Zauważyłam, że coraz więcej firm ma w swojej ofercie darmowe posiłki pracownicze oraz transport do miejsca pracy. Jak jest w przypadku firmy Arka-Bud?

Pola
@Marzena

Posiłki chyba tylko biurowym to się daje ale zwykły człowiek nic nie dostaje a to dlatego że pół firmy to wielka rodzina Szefa

Pokszywdzona

Witam pracowałam w tej firmie przez rok szef tyran pracowników traktuje jak smieci oprocz dwóch pań ktore uważają się prawą ręka szefa ta bardzie doswiaczona ządzi firma jak tyrana niema jezeli kt i s jej podpadnie ta eliminuje tą osobę jest jeszcze bratanek szefa ktory narzeka na wsxystkich na sam nicnie robi a sorki robi daje w biurze korepetycje dzieciom szefa wszyscy to jenda banda

Maria
@Pokszywdzona

Trochę mnie zmartwiło to, co napisałaś o złym traktowaniu pracowników. A mogłabyś podać jakieś przykłady tego typu sytuacji? Fajnie, jakby tego typu wpisy były jakoś uzasadnione.

Nieznany
@Pokszywdzona

A przepraszam co to kogo obchodzi, że bratanek Prezesa udziela korepetycji jego synowi? Skoro Prezes wyraża na to zgodę. Szef tyran??? Pffffff chyba nie wiesz jak wygląda Szef tyran, ktoś kto nic nie robił i wysługiwał się innymi po czym został zwolniony bądź sam uciekł do konkurencji bo przez swoje partactwo zostawił tylko jeden wielki smród musi się zemścić bo jakby inaczej, a jeżeli bratanek Prezesa nic by nie robił to firma stałaby w miejscu, a nie rozwijała jak dotychczas...... Powodzenia

@Maria

Nie poda przykładów bo nie ma hahahaha, mnie w firmie pracuje się znakomicie atmosfera super z Prezesem można pogadać dosłownie o wszystkim, pomoże w każdej sytuacji każdemu jak i pożartuje Sytuacja z dzisiaj Szef kupił ciasto dla wszystkich zaparzył kawkę usiedlismy na sali porozmawialiśmy, pożartowalismy i wróciliśmy do obowiązków podkreślę że takie miłe spotkania zdarzają się bardzo często. Pozdrawiam.

Śmiech na sali
@Pokszywdzona

Brawo Daniel, tylko wytłumacz nam do czego zmierzasz kolego?

@Pokszywdzona

Daniel to ty? Z taką stylistyką nikt inny. Fajnie by było jak byś napisał coś na swój temat ...

Życzliwy

To może jest w was zakochany ????????????????skoro robi kawusie w taki dzień u was .A od kiedy to szef robi kawę skoro ma lizuska R.....a co tylko chodzi i ludzi buntuję

Tonik

Nie rozumiem tego, że ktoś jest niezadowolony z pracy w firmie ale ciągle tu pracuje, a może to konkurencja ?

Nowa

Czy to prawda ze firma jest nie wyplacalna .Staram sie tam o prace i teraz nie wiem czy wogle jest warte zeby tam pracować.

Zadowolony Pracownik
@Nowa

Co za bzdury w firmie pracuję x lat, pensja zawsze na czas, a w dobie koronawirusa nic pod względem wynagrodzenia się nie zmieniło Zapraszamy

Fajna
@Zadowolony Pracownik

To to jesteś juz starą (usunięte przez administratora) skoro tyle lat tam pracujesz przecież tam dluzej niż dwa lata nikt nie wytrzyma chyba że masz plecy u szefa cala ta firma to wielka sciema

Podwykonaca

Firma oszukuje podwykonawcow. Obiecuja zlote gory a potem nikt nie odbiera telefonow .wszystko ukartowane. Ostrzegam przed wykonywaniem prac i uslug bo po wykonaniu nikt nie odbierze telefonu i pieniedzy szukac w polu. Milionerzy ns czyims garbie wstyd!!

M
@Podwykonaca

100% prawda. NIE PŁACĄ / NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW Słowo p. prezesa (usunięte przez administratora) warte - człowiek niesłowny

Podwykonawca E
@M

Skoro twierdzisz, że ci nie wypłacili to napisz z jakiej firmy jesteś?? może (usunięte przez administratora)sprawę :-)

Daniel .B

Siema ! Pozdrawiam wszystkich mi sie w tej firmie pracowalo super ,fajna atmosfera jeden drugiemu pomaga a szef Artur mnie duzo nauczyl .

Norek

Jak wygląda sytuacja w kanalizacji? Nadal pracujecie normalnie czy jest narazie wolne ze względu na wirusa?

@Norek

w Kanalizacji G***o :-) płynie, a my się nie poddajemy i dalej pracujemy.

Jezus

Ludzie zajmijcie się swoimi rzeczami a (usunięte przez administratora) się co inni robią, czy wy jesteście tacy idealni, żal wam (usunięte przez administratora) ściska że tej firmie się powodzi, poprostu ludzka zazdrość, a ci co tam pracowali i piszą (usunięte przez administratora) to jesz nie raz tam będą chcieli wrócić albo i wrócili.

@Jezus

Cała prawda ????????????

Galicjanka

Właśnie przeczytałam wpis o miłej atmosferze i wypłacie na czas... A więc w dużym skrycie szef psychopata ktury swoimi błędami zawsze obarcza innych, atmosfera tak że jeden drugiemu wbił by nuż w plecy i nie zapomnijmy też o donosicielstwie jednego pracownika na drugiego wypłata zawsze na czas tyle że najniższa krajowa a reszta w kopercie, Nasowka się pytanie gdzie jest urząd skarbowy czyżby tolerować przekręty Pana Prezesa. PEWNIE I TAM DAJE ŁAPÓWKI.

Wiesiek

Może mi ktoś podpowie jaka atmosfera, zarobki i ogólnie czy można starać się o pracę?

Pracownik biurowy
@Wiesiek

Witam, Wbrew opiniom jakie się słyszy mi pracuję się tu bardzo dobrze! Szef wymagający i bardzo dobrze bo "Pańskie oko konia tuczy". Pensja zawsze na czas! Jeśli pracownik jest uczciwy wobec pracodawcy to działa to w dwie strony. Koledzy w pracy super a i atmosfera również.

zapominalski

Firma chce budować w Lęborku park handlowy o powierzchni ca 5000m2. Myślę, że to Im się nie uda ponieważ w planie miasta w paragrafie 5 punkcie 1.2. jest zapisane, że na całym obszarze objętym zmianą planu wyklucza się lokalizację wielkopowierzchniowych obiektów wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, tj. obiektów handlowych w których powierzchnia sprzedażowa przekracza 2000m2. Na etapie wydawania pozwolenia trzeba zapytać Starostę Lęborskiego - czy planowana inwestycja nie narusza ustaleń planu miejscowego. Zapominalski

Weronika

Drodzy użytkownicy, jak sami widzicie teraz na portalu GoWork pojawił się nowy baner, którym głosi hasło "zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy!" Z opinii jakie tu dodajecie wynika, iż w Usługi Drogowo - Budowlane i Kanalizacyjne ARKA -BUD - Artur Teclaf nie dzieje się zbyt dobrze. Wspomniany wyżej przeze mnie baner został zamieszczony po to, abyście pamiętali o tym jak ważne jest zamieszczanie tu komentarzy zgodnych z prawdą i najlepiej popartych faktami. Tym samym ma on za zadanie nietolerowanie firm prowadzonych nieuczciwie. Proszę, zwracajcie na ten fakt uwagę i dodawajcie zgodne z prawdą opinie.

Damian S.

Ta firma to jakaś kpina. Pseudo Prezes to krętacz i manipulant. Wszystko tam opiera się na manipulowaniu podwykonawcami u których szuka się jakichkolwiek powodów żeby nie zapłacić. Zleca się prace ustnie a później wypiera że nic takiego nie miało miejsca. Firma na listach dłużników w KRD. Pracownik u tego gbura właściciela traktowany jest jak rzecz. Zero i jeszcze raz zero podstawowych manier i kultury osobistej. Przekleństwa, wulgaryzmy i krzyk są tam na porządku dziennym. Po obserwacji tej firmy człowiek zaczyna się zastanawiać czy to się naprawdę dzieje. Szanse na spotkanie na swojej drodze drugiej takiej firmy z tym ich prezesem na czele są minimalne. Jak w ruskiej bajce „im dalej tym ciemniej”. Omijać szerokim łukiem dla własnego zdrowia psychicznego.

Wykonawca
@Damian S.

Proszę o kontakt jestem taką samą ofiarą.

joy69

Proszę administratora strony o usunięcie wpisu,opinii z 19.11.17 od joy69.Opinia pisana była pod wpływem zdenerwowania,wycofuje moje wcześniejsze pomówienia dotyczące tej osoby(Krzysztofa Gupperta)

Kuba
@joy69

A dla czego? Przecież ta opinia to sama prawda.

joy69

dodałem u was opinie ale pomyliłem nazwiska osoby która mnie oszukała był to Krzysztof Guppert.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf - Luzino

• Jak się pracuje w Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Usługi Drogowo Budowlane i Kanalizacyjne Arka Bud Artur Teclaf
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Łąkowa 1
    84-242 Luzino
  • NIP: 5881866830 REGON: 192570211

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042