TPD

Koszalin

Opinie o TPD

Agnieszka

@miśkanie jestem pracownikiem firmy TPD. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu o to, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie. Czy Ty możesz powiedzieć coś na temat pracy? Z czego jesteś najbardziej niezadowolona?

miśka

Agniesiu nie gryź ręki która cię karmi! Znamy cię dobrze nasza kolezanko.

Agnieszka

@Anna jak poszła rozmowa o pracę? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie i ile jest etapów? Czy firma TPD ma duże wymagania? A może zostałaś przyjęta i podzielisz się pierwszymi doświadczeniami pracy w firmie? @Bolka skąd masz takie informacje? Czy może są to tylko Twoje przypuszczenia?

Anna

Mam jutro rozmowę o pracę w TPD, no właśnie ? Tam ciągle rotacja?

Zło

No to na pozytek.gov.pl sa sprawozdania opp

Agusia

A ktos tam zarabia ponad 8000zł! Kto to może być wg sprawozdania opp? TPD odpowiedz prosze.

Agusia

Ale myślę że tam sie dobrze zarabia, czytałam w sprawozdaniu opp ze przecietna pensja miesięczna to ponad 181 tysięcy miesięcznie. O Panie składam tam ofertę pracy!!! Proszę o zatrudnienie!!!

Agnieszka

@Nick, według Ciebie w TPD nie ma szacunku do pracownika. W jaki sposób się to przejawia? Czy masz tu na myśli jakąś konkretną sytuację? A może to Ciebie spotkała taka sytuacja?

Agnieszka

@Betsy to znakomicie, że jesteś zadowolona z pracy w owej firmie. Jakie jeszcze znalazłaś pozytywne strony pracy w TPD? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Warunki pracy, atmosfera, o której wspominasz zależne są od obejmowanego stanowiska.

ehniek

@etsy a powiedz na jakie wypłaty można liczyć? Bo wiesz atmosfera to jedno (wiadomo jest ważna) ale pensja to drugie. Ja mam już dość pracowania za psie pieniądze więc chętnie się dowiem na ile tutaj konkretnie płacą

Betsy

Jestem bardzo zadowolona. Jest dobra atmosfera, pensje na czas, szacunek do pracowników

Rozmowa u nas przebiega normalnie. Najpierw ogłoszenie, wybór ofert, rozmowa kwalifikacyjna jedna lub dwie i do ... pracy. :)

ag

Podobno dalej dyrektora do st. Bielic szukają, nikt nie chce?

andrzej

Jak trafisz pod opieke sprzataczki to uciekaj, chyba że się sprzedasz i bedziesz kpusiem.

kasa zależy od stanowiska. Zależy czy wychowawca czy pomoc wych; nauczyciel czy pomoc nauczyciela itd. .

Vice -prezes i Prezes

Andzia

Odkąd odszedł Mariuszek i Jurek jest ok.

uratowana

Tam pracuje taki jeden gośc M. S. Zajebisty facet, uratował mi życie! Jakby świat miał tylko takich gości byłby idealny. Niech mowią co chcą!

rama

To TPD to towarzystwo przyjaciół dzieciom, przeczytałam że są organizacją porzydku publicznego, ale własnie nigdzie nie mogłam odszukać czy jeśli to pod szyldem takiej organizacji działa to są tam tylko wolontatriusze czy na etat też zatrudniają? jestem po pedagogice i włąśnei szukam jakieś pracy chociaz trochę powiązanej z zawodem

nikiwz2z

a ja tam pracowałam 2 lata i jestem bardzo zadowolona, praca z dziećmi jeżeli jesteś do tego stworzony to o to chodzi, a jeżeli nie i jesteś typowym leniem, lewusem to szukaj pracy np. przy zbiorze truskawek, a nie szukaj pracy z podejściem plotkarza u boku dzieci!!!!!!!!!!

koczo

tak, pracują, ale będąc po psychologii czy też prawie to jednak lepiej skierować swe zainteresowania w inną stronę

kabi

na pewno pracują w TPD jacyś prawnicy i psychologowie i raczej w te stronę powinieneś szukać możliwych stanowisk

robek

w 2011 były opinie, że nie polecają, ciekawe czy to się zmieniło, w końcu minęły już prawie 3 lata...

wanda11

Kłamstwo,kłamstwo,przekręty,gdzie jest prokurator!!!! szkoda tylko dzieci dla tych....!

jadzia

Ta firma to tragedia! Wymagania od pracowników wielkie za minimalną krajową oczywiście 3/4 etatu wiec wychodzi ok 800 na rękę. nadgodzin sporo za które nie płaca można odebrać jak się uda dogadać- z tym też bywa kiepsko. umowa na stałe -"nie zatrudniamy na czas nieokreślony". O ksera i pomoce też się trzeba naprosić a i tak nie wiadomo czy coś się dostanie. i jeszcze jedna istotna kwesta- pod opieka dzieci od 6 lat do 18 a te 4latki to są ale jakby ich nie było- wiec jak się coś stanie to twoja wina ale niezgodzenie się nie wchodzi w grę. I sam fakt że w pup co chwile jest ogłoszenie (warunki płacy zawsze zawyżone) daje do myślenia. NIE POLECAM szkoda czasu i nerwów

wedel

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowa

Ogólnie to szału tutaj nie ma.Zarobki zależne od stanowiska np kierownik-wychowawca 1900zł brutto za 3/4 etatu.Umowa na czas określony.Dużo obowiązków,małe szans na pomoc trzeba liczyć na wolontariuszy, oczywiście jeśli się znajdą chętni.Zależy gdzie chciał byś pracować,bo jak w jakiejś niniejszej miejscowości niż Koszalin to dobrze się zastanów.

zniesmaczona

Szczerze nie polecam... Ta instytucja nie powinna istnieć........ Nazwa powinna się zmienic na Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ...

jm

jasienku nie klam bo wcale tam nie pracowales :P

nika

a atmosfera jaka tam panuje :/ widze ze same negatywy tu sa :/ az sie boje myslec :/ ze naprawde tam kazdy zlewczo jest traktowany i byle jak nawet mlode osoby

praca w godzinach 12-18, sob 10-14, 6 dni w tygodniu za najniższą krajową lub i mniej beż premii, socjalu, nagród itp

nika

a dlugo tam pracowales / as w jakich godzinach i dniach tygodnia ?

zgadza sie, placa najnizsza krajowa, a obowiazków duzo.....nie oplaca sie.szukajcie lepszej roboty i do TPD nie idzcie

lulu

Praca ciężka, nie wdzięczna, warunki tragiczne i płaca minimalna ! Zdecydowanie nie polecam !

Zostaw opinię o TPD - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPD