LEINAD Sp. z o.o.

Micigózd

Opinie o LEINAD Sp. z o.o.

naitsyrk

Żadnego przygotowania do pracy, brak przekazania dokumentacji, wysyłanie człowieka w ciemno.. brak zorganizowania sprzętu, robienie z człowieka wariata. Proszę omijać, aby się nie rozczarować

Piotr Nowak
@naitsyrk 07.07.2015 20:39

Witam, jestem dziennikarzem, pracuje nad reportażem na temat stosunków pracy w tej firmie. Proszę o kontakt. Pięć Trzy Pięć Trzy Zero Zero Zero Siedem Siedem.

Zostaw opinię o LEINAD Sp. z o.o. - Micigózd

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEINAD Sp. z o.o.