Opinie o Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież w Tarnów

Policjant

Za nowego pana prezesa powstał (usunięte przez administratora) w którym więźniowie są lepiej traktowani jak pracownicy. Temperatura w pracy dochodzi do 40 stopni, leje się po (usunięte przez administratora) jak spod prysznica. Jest więcej rządzących niż pracujących. Urlop pracowniczy nie należy dla pracownika tylko dla dyspozycji rządzącego... Ogólnie gorzej niż w Auschwitz. Zastanówcie się jak chcecie przyjść do pracy w tym obozie , za niedługo będą nam tatuować numerki na rękach.

Inspektor pracy
@Policjant

Jeżeli odmówiono ci urlopu i skladalas o urlop to trzeba do PIP a nie tutaj.

@Inspektor pracy

Widzę, że zainteresowała Cię wypowiedź użytkownika @Policjant. Czy zgadzasz się z jego negatywną opinią na temat warunków panujących w trakcie pracy? Na forum internetowym bardzo łatwo o pomówienie, a użytkownicy chcieliby zdobyć wiarygodne informacje. Może chciałbyś dodać coś od siebie w kwestii warunków pracy?

Inspektor pracy

Częściowo tylko.

Zla
@Witold

Warunki pracy są poniżej krytyki.

Zakręcona

Witam !Dzisiaj w radio RDN słuchałam pani poseł Anny Czech ,tak pięknie mówiła o Tarnowskiej Odzieży wręcz nawet promowała naszą firmę . Piękne wykonanie ,piękne fasony .Tylko czy pani poseł wie w jakich warunkach ,pod jaką presja pracuje się w tej firmie i najważniejsze ile kobiety tam zarabiają .

Zla
@Zakręcona

Gdyby Pan Anna Czech przyjechała osobiście do Tarnowskiej Odzież to na własne oczy zobaczy w jakich warunkach się pracuje.Pani poseł powinna zobaczyć odcinki z wymagrodzeniem netto za caly miesiąc charowki.W związku z tym nasuwa się pytanie czy o tym też by z takim entuzjazmem mówiła w radiu.?

Witold

@Bezimienna, jak zakończyła się sytuacja z pracownicami, które nabyły prawo do zasiłku przedemerytalnego. Czy wszystkie pracownice zdecydowały się za namową odejść z pracy? Obecnie pracownicy z doświadczeniem są bardzo cenni. Dla wielu firm to czasami najcenniejszy kapitał.

Witold

@Zła, chciałbym Tobie przypomnieć, że na forum GoWork.pl nie publikujemy danych osobowych pracowników firm. Czy możesz napisać, dlaczego Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież nie przekształciła się w spółkę? Czy Związki Zawodowe w tej firmie działają prężnie? Czy jest to duży Związek Zawodowy?

Bezimienna
@Witold

Witold!Niżej juz byli napisane o Związkach Zawodowych szkoda że nie przeczytałeś opini kilku osób .Związki Zawodowe w Spół.Pracy Tarnowska Odzież nie działają prężnie,tak naprawdę to wogole nie działają .Pani przewodnicząca (usunięte przez administratora). dba tylko o swoje interesy nie dbając o pracowników.Była sytuacja że bez skrupułów namawiała pracownice ,które nabyły prawo do zasiłku przedemerytalnego aby odeszły choć nie wszystkie tego chciały bo jak mozna mając jeszcze dobrych kilka lat do emerytury żyć za marne 900 zł Ją nie obchodziło czy za tą jałmużnę będą w stanie wyżyć!.Tak naprawdę to były w pełni sił do pracy kobiety ,które znały sie doskonale na swoim fachu .Ona powinna jako przewodnicząca Związków bronić pracowników!!!!!.Co do przekształcenia Spółdzielni w spółkę to nie było akceptacji członków ,ludzie się obawiali ,bali ze prezes bedzie traktował to jak jego własność !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Cała Ja

Według mnie Rada ma tyle do powiedzenia co "Żyd za okupacji"to raz.Dwa to tak szybkoPan Prezes "Pożal się boże" Spółdzielni nie zlikwiduje bo doskonałe zdaje sobie sprawę że takiej pensji liczonej w nastu tysiącach w Tarnowie nie znajdzie ,wiec będzie tyral szwaczkami do emerytury aby jego kołderka się przypadkiem zbytnio nie skróciła.Odnosnie Związków Zawodowych to są fikcją,przewodnicząca dba tylko o własne interesy i wcale mnie nie dziwi że jest tak mało członków bo pseudo przewodnicząca nie dba o prawa pracownicze

Obserwator
@Cała Ja

W tarnowskiej odzieży związki zawodowe to fikcja .Przewodnicząca Solidarności mówi jedno a robi zupełnie coś innego.Charujemy jak woly za niecałe 1500 zł

@Cała Ja

O opini wynika że Tarnowska Odzież faktycznie przypomina (usunięte przez administratora) , gdzie pracownicy nie są traktowani z szacunkiem i pracują za nędzne wynagrodzenie.Może Pan prezes tego zakładu pracy nie powinien zastraszyć zwolnieniami tylko pozwolić pracownikom godziwe zarobić za wykonywaną pracę. Podobno jest to renomowana firma odzieżowa. Osoba , która ustala chornometraz sama powiedziała cytuję , , Ja bym za takie pieniądze jakie zarabianie tutaj nie pracowała ' '. Z resztą prezes i tak wam dopłaca , przecież nie o to chodzi.

Ktoś.
@Cała Ja

Ano racja. Rada nie ma nic do powiedzenia w żadnej sprawie. Nawet odnośnie szafek więźniów w szatni damskiej. To tylko z nazwy jest rada pracownicza bo faktycznie jest to twór całkowicie podległy prezesowi. Jak tak dalej pójdzie to ten cały bajzel nie wytrzyma długo i piźnie z hukiem.

@Ktoś.

Wszyscy wiemy że prezes Honkisz się mości za na nas , że nie przekształcił Tarnowskiej Odzieży w spółkę , na czym mu bardzo zależało. Wtedy nie było by żadnej Rady Pracowniczej , Związków Zawodowych , a prezes robił by co by mu się żywienie podobało.

Ja.

Nie ma z kim. Pana prezesa i radę interesują tylko ich zyski i zarobki. Resztę mają w "głębokim poszanowaniu" Tak samo związki zawodowe. Prawda jest taka że sami rządzący wykończą ten zakład. A wina będzie i tak szarego pracownika że się mu robić nie chce.

Obserwator

Trzeba zmienić rządzących

Zła

Nie może tylko trzeba rozmawiać o zmianach.!

Same bzdury nikt nie jest trzymany na siłę zawsze można się zwolnić

Wkurzona
@anonymous

Bzdury to ty piszesz. Pewnie jesteś kimś z władzy. Sama się zwolnij bo p4zez takie jak ty nigdy lepiej nie będzie.

Strajker
@Wkurzona

Dokładnie tak stawiam że to szanowny pan prezes ten anonymous a Pan/Pani Policjant ma w 100% rację. Gorzej w zakładzie jest niż w Auschwitz

@Strajker

Śmiem sądzić że ananymous to przewodnicząca związków. Pan prezes zapomina że to szwedzki na niego pracują za nędzne wynagrodzenie. Co z tego że prezes załatwia produkcję , ale to kobiety szyja nie prezes.Tym bardziej należy się dla nich szacunek a nie obelgi i szantaż. Pamiętajmy że prezesa można odwołać ze stanowiska bo nie jest osobą nietykalna , To rada go zatrudniła.

Zainteresowana
@anonymous

Nikt nie pisze bzdur.To co jest napisane w opiniach to prawda , ananymous czemu się czepiasz ? Boisz się że wszyscy się dowiedzą jak naprawdę jest w Tarnowskiej Odzieży i ze pracownicy tej firmy traktowani są i wykorzystywani jako tania siła robocza.Że za nędzne wynagrodzenie nawet nie można godziwie żyć. Przecież to jest droga i renomowana firma krawiecka .

BylaPracownica

to już nie jest ta firma co kiedyś, nowy Prezes za grosz nie szanuje pracowników, uważa ich za zło konieczne, wiec nie ma się co dziwić że kto młodszy i cokolwiek umie to ucieka jak najdalej. Starsi starają się jakoś dotrwać do emerutury

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież - Tarnów

Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nowy Świat 8
    33-100 Tarnów