Weir Minerals Europe Limited

Opinie o Weir Minerals Europe Limited

pod wzgledem finansowym wszystko ok niektore kierownictwo oraz polskie osoby nie nadaja sie anglicy sa wporzadku ogolnie firma wiarygodna ruzam

wmiare solidna firma zarobki ok kierownictwo w porządku krajobraz w Todmorden bardzo ładny byłem dwa i pół roku wiem co mówie jak będzie możliwość pojadę jeszcze raz ROMAN

Zostaw opinię o Weir Minerals Europe Limited - Todmorden

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weir Minerals Europe Limited