Opinie o ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. w Rawicz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. w Rawicz

Odlewnik Nowy wpis

Z całego serca i mimo sympatii do ekipy - nie polecam. Firma nie płaciła wynagrodzeń na czas(cud, że w ogóle płaciła w śmiesznych ratach, po groźbach pracowników i zatrzymaniu produkcji).

Andrzej Nowy wpis

Firma nie płaci faktur! Jedyne informacje na ich temat dostaliśmy od Pana Kacpra zostawiam do niego numer: 575 002 927 serdecznie polecam wszystkim poszkodowanym i jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka Nowy wpis
@Andrzej

Jestem ciekawa jak jest z pracownikami? Też zalegają z wypłatami czy tylko mają problem z wypłacalnością dla kontrahentów?

Hanna Nowy wpis

Czy firma płaci umówione wynagrodzenie pracownikom na czas? Bo widzę że pojawiają się tu opinie o niezapłaconych fakturach, więc trochę mam obaw jak im idzie płacenie pracownikom.

margret

Firma nie ma 307,50 pln, aby uregulować fakturę za transport. Pani od płatności na informację, że zgłaszam do windykacji odpowiedziała " A PROSZĘ SOBIE ZGŁASZAĆ" ..... Pełen profesjonalizm....

Czy po rozmowie w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

A ta odlewnia jeszcze istnieje w Rawiczu??? Tam od paru ładnych już lat szukają ciągle na te same stanowiska. Ostatnio ogłaszają się na elka.pl o olx!!!

Czy jest szansa na umowę o pracę na start?

@Andrzej

Każdy pracownik dostaje umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

Jaro99

Jak jest sytuacja w odlewni? Warto tam iść? Obiecują że można wyciągnąć 2,5 na rękę?

@Jaro99

Wszystko można się dowiedzieć na spotkaniu z kierownikiem

@Jaro99

Dobrze powiedziane OBIECUJĄ tylko nie płacą, nie polecam warunki zdrowotne nie spełniają norm szkoda zdrowia

@Jaro99

zapomnij o tym co napisałeś

Były odlewnik

Tak źle jak jest teraz nigdy nie było.Warunki krytyczne.Pracowalem dość długo i nikomu nie polecam.Obiecuja cuda na kiju a kierownik kłamie jak z nut. Brak odpylania, brak ogrzewania woda brązowa i zimna. Zapylenie bardzo duze ale nikt nie dba o zdrowie pracownikow liczy sie tylko produkcja ,wyzysk czlowieka przez czlowieka .Place niskie i w czterech ratach po tradycyjne 500 plus .Mam kontakt z kolegami i ciągle narzekają wiec po co mówić że jest lepiej jak jest coraz gorzej,zero szacunku i poszanowania dla pracowników produkcyjnych, aż dziw że jeszcze nikt nie złożył skargi do Państwowej inspekcji pracy, czas żeby ktoś zrobił tam porządek.

odlewnik

pracujecie czy postuj ?

aktualny-odlewnik
@Były odlewnik

Nie pluj jadem. Pewnie cie za chlanie wyleli bo tego nie tolerują. Warunki są słabe to fakt ale jto odlewnia a nie sor. Jak nie lewus to i 3 kafle na rękę się wyciąga. Płacą raz ratami a raz odrazu ale są podwyżki i premje. Widać że odlewnia wychodzi na prostą.

@Były odlewnik

Masz racje tu i popieram to co przesz

Jaka atmosfera jest między działami w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.?

negatywne praca jesty

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.?

Jaro

Od kilku miesięcy płacą w terminie całom wypłate. Idzie na konto.

niki

jest niskie a płaca jest nie terminie nie polecam nikomu ze iść tam pracować

Czy firma dobrze sobie radzi czy jest na etapie bankructwa?

@Michał

nie polecam płaca jest bardzo niska

Jaki dress code obowiązuje w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.?

niki

Nie polecam płaca słaba nikomu nie polecam ludzi majom gdzieś

Jest problem z alkoholem? Ktoś poniżej tak pisze

Suwnicowy

Na jakie wynagrodzenie może liczyć suwnicowy? Są jakieś dodatki?

odlewnik

Od kiedy za chlanie wywalają ? Po co ludzi oszukiwać niech znają prawdę, skoro prawda jest jadem to kłamstwo TRUCIZNĄ. Nie jest dobrze i wszyscy pracownicy o tym wiedzą. Dlatego trzeba się zatrudnić i zobaczyć że te wszystkie negatywne opinie są prawdziwe a te pozytywne to kłamstwo. Nie pracowałem tam ale moja rodzina pracuje, dziś jest 22,a przelewów jak nie było tak nie ma. ŻENADA!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odlewnik

Wszystko można dowiedzieć się na spotkaniu z kierownikiem, decyzja po kilku dniach najczesciej

@Odlewnik

Wiesz może, czy firma preferuje również zatrudnianie osób, które miały wcześniej problemy z prawem? Zastanawiam się, czy wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności.

@Andrzej

Firma nie potrzebuje zaświadczenia o niekaralności

@Andrzej

Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń tam jest potrzebna tania siła robocza nie ważne czy byłeś karany czy pijesz ważne żebyś pracował jak wół.

@Nico Czy są szanse, że firma będzie zatrudniała?

@Zainteresowany

Firma ciągle zatrudnia nowych pracowników

Dawid

Jaka jest aktualna sytuacja w firmie? Czy uda się wyjść z kłopotów, warto szukać pracy w firmie?

Nico
@Dawid

Firma wychodzi właśnie z upadłości, nie jest źle

Stefan

Może obawa czy wszystko dalej pójdzie w dobrą stronę i dlatego niektórzy się boją?

@Stefan

A może czasem warto zaryzykować niż narzekać? Odlewnia funkcjonuje, funkcjonowała i pewnie będzie funkcjonować przez najbliższe milion lat, ile to razy ludzie siali plotki, że upadła itd., a wcale nie prawda. Kto nie pracował, nie spróbuje to nie będzie wiedział taka prawda

Oli

Nie przesadzajcie odkąd firma wyszła z upadłości jest zdecydowanie lepiej. Skoro firma wyszła z upadłości to znaczy, że nie jest z nią tak tragicznie źle. Podwyżki są ciągle, dodatkowe premie i coraz więcej roboty dlatego szukają ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. - Rawicz

• Jak się pracuje w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.?

ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.