Polo-Market

Zgierz

Opinie o Polo-Market

mirka

dalej szukają kierownika do Nidzicy więc masz szanse@ 3e4r5t ale wymagają doświadczenia w branży spożywczej, a także zdolności przewodzenia grupie ludzi,

mniej zyczliwa

Szkoda, ze współpracownicy nie mogą napisać tego samego o tej' miłej i pogodnej pani".

zyczliwa

Gratuluje kierownictwu dyskontu Polo Market w Zgierzu przy Tuwima takiej miłej pani ekspedientki,która obsluguje dział monopolowy.Drobna, szczupla o imieniu Joanna w okularkach.Zawsze usmiechnieta,pogodna potrafiaca obsluzyc nawet najbardziej krabnych klientów.Potrafi przyjac reklamowany towar od klienta i pozytywnie zalatwic nawet najbardziej zawiła sprawe z która sie zglosi klient.Zna dobrze każdy produkt znajdujacy sie w sprzedazy w tym sklepie,co czyni ze zakupy staja się przyjemniejsze.Oby więcej takich pracowników.Zycze tej Pani dalszej owocnej pracy i awansu.Z POWAZANIEM STALA KLIENTKA EMERYTOWANA SZEFOWA DUZEGO MARKETU.

Prace oceniam na dobry, gdyż był brak możliwości rozwoju zawodowego, płace były niskie.

Zostaw opinię o Polo-Market - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polo-Market