Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski w Olsztyn

To prawda ze firma krzak?

@Marta

Tak

Jaki jest wkład kierownictwa Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Krystian

Oooo, jak miło się to czyta. Super, że zespół jest zgrany, a co z rekrutacjami do tego zespołu. W internecie nie ma ofert pracy, a mam doświadczenie w budowlance. Wiecie, czy szukają kogoś do pracy na budowie, czy mają pełną załogę??

Ola

Super firma, dobre wykonawstwo i doskonała atmosfera. Polecam serdecznie !

@Ola

Chyba jest pani żoną jednego z właścicieli . W/g mnie ,firma o podłej renomie , naprawy pogwarancyjne mają głęboko .... nie reagują na tel. kończy się obiecankami .Nie polecam !!!!

Krystian

Atmosfera w firmie jest dobra, kierownictwo zaangażowane w projekty

@Krystian

A czy zespół jest zgrany? I ewentualnie są jeszcze jakieś wolne miejsca dla szukających pracy? Pytanie dodatkowe - czy nowi pracownicy mają jakieś okresy wdrożenia na początek?

Krystian Nowy wpis

Firma ma wile budów, na budowie, na której ja byłem wszystko ok, zespół zgrany, pomocny. W sprawie pracy najlepiej rozmawiać z Dyrektorem Krzysztofem lub Prezesem Andrzejem. Okres wdrążenia to 3 miesiące próbne wiesz jak wszędzie. Pozdrawiam

@Krystian

To pochwal się z kim konkretnie pracowałeś, żebym wiedział na co i na kogo się nastawiać :) Rozumiem, że Panowie, których wymieniłeś są najważniejsi, tylko czy Oni również decydują o dalszym losie pracowników na okresie próbnym?

Krystian Nowy wpis

Największy wpływ na to co dzieje się na budowie ma kierownictwo budowy

@Krystian

To prawda ze firma krzak?

@Marta

Tak

Jacek

Polecam pracę w Arkorol. A tym co mówią, że firma krzak to chyba konkurencja każe kłamać. Firma działa od 2004 r.

Ryszard

Ja polecam, nigdy nie miałem problemów z wypłatami, wszystko na czas, pomocni ludzie. Nie pracuje bo wyjechałem za granice ale tak wszystko ok

@Ryszard

Kiedy zwykle firma robiła przelewy z pensjami, wszyscy mieli tai sam termin ustalony? Jak firma się odniosła do Twojego odejścia, nie próbowali Cię zatrzymać? Często dostawaliście podwyżki, raz w roku można liczyć?

Ryszard

Wypłata 10 na konto, wszystko ok, niestety ale sprawy rodzinne spowodowały wyjazd, jak kiedyś wrócę do Polski to myślę że wrócę do Arkorolu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zośka

Jedna osoba zarzuciła tutaj, że to firma krzak, ale parę osób pracujących się tu odezwało. Może potrzebujecie obecnie pracowników budowlanych z doświadczeniem? Mąż szuka zatrudnienia w Olsztynie, ale nie jesteśmy stąd i ciężko się rozeznać. Jak wyglądają widełki dla budowlańców? W weekendy też pracujecie?

Ola

Super firma, dobre wykonawstwo i doskonała atmosfera. Polecam serdecznie !

@Ola

Sntek

Firma godna polecenia i tyle .

@Sntek

Może pan uzasadnić ?

Właściciel firmy (usunięte przez administratora) od 2015 roku nie rozliczył się ze mną za wykonana prace na obiegowej w Olsztynie.Zdecydowanie nie polecam

Joanna
@Marek

Jakaś część Twojego wpisu została usunięta, a więc nie do końca mam rozeznanie w Twojej sytuacji. Ale to, że czekasz już od 6 lat na rozliczenie od firmy Arko-Rol, to już bardzo poważna sprawa. A w ogóle to jakie kroki podejmowałeś w celu uzyskania zapłaty?

admin

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy F. H.-U. ARKO-ROL s.c.? Komentuj na naszym forum.

Szymon
@admin

Firma krzak,nie rozliczają na czas płacą grosze omijać szerokim łukiem.

Mariusz
@admin

Pracuje od 3 miesiecy i nie zauważylem problemów z wypłatami.... Firma głownie remontowo budowlana kierownicy wporzadku można z nimi pogadać służą radą...

Lajkonik

Zdecydowanie nie polecam, próbują "wydymać" na każdym kroku. Właściciel unika rozliczeń jak ognia, kręci, mataczy, jak już dochodzi do rozliczeń to ucina godziny

Gruby

Nie płacą na czas,śmieszne pieniądze zdecydowanie nie polecam.

dark12

Wypłacalna , praca bez presji w miłej atmosferze

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski - Olsztyn

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski?

Firma Handlowo-Usługowa Arko-Rol s.c. Arkadiusz Wojtkowski Janusz Wojtkowski
  • Ernsta Wiecherta 19 lok. 3