Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PAULA Witold Wicher

Gliśno Wielkie

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PAULA Witold Wicher

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@ixi piszesz, że firma nie traktuje jednakowo kierowców. Co przez to rozumiesz? Co może być powodem różnego traktowania pracowników na tym samym stanowisku? Czekamy na więcej informacji.

mumia
użytkownik zarejestrowany

ja ze swojej strony słyszałam że te wynagrodzenie w tej firmie dla kierowcóew jest kosmicznie wysokie ale nie wiuem czy jest to prawda czy tyllko plotki i opowieści z gatunku urban legends. a jak jest na serio?

ixi

Możesz nie narzekać na zarobki jak pod......asz każdego to w takim wypadku nie można narzekać, ale tam tylko brakuje Inspekcji Pracy żeby sprawdzili jak oni traktują kierowców bo nie traktują ich jednakowo

xxxx

jestem tu kierowcą od kilku lat, jest ok, zarobki też nie narzekam

Marek

Bardzo rzetelna firma, pracowałem dla nich i wszystko bylo w porzadku, nie mialem na co narzekac.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PAULA Witold Wicher - Gliśno Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PAULA Witold Wicher