Usługi Leśne Stanisław Hinc

Nakla

Opinie o Usługi Leśne Stanisław Hinc

qj

myślałam że leśnictwo to jedn domena państwowych instytucji - nie wiedziała że u prywaciarza też można, a ile płaci?

lesniczy1

Najlepsza firma to Erdol z Gubina szybko i dobrze robia wszystko ogrodzenia,pozysk,koszenia,czyszczenia i ludze w miare dobrze tam zarabiaja polecam pracownikom i lesnikom z woj.lubuskiego

zulas

Jak chcesz być łysy lub siwy to proszę bardzo, lepiej znajdz co innego bo tam nikt juz nie pracuje zostało ich tylko trzech.

L.Anonim

Jeżeli na jednej pozycji maszyny okorują 113 drzew a na drugiej 30 drzew( za każde zniszczone drzewo jest kara 100 PLN to w sumie wychodzi 14300 PLN) to tylko świadczy o operatorach maszyn i o głupocie szefa że jeszcze takich pracowników trzyma.(Gdyby to nie był syn i zięć to by dostali pewnie po 400 zł wypłaty jak pilarze którzy odchodzą). \"Każdy (usunięte przez administratora) trafia w słupek\".

sosna

Chyba nie wiesz co piszesz człowieku, lepiej napisz prawdę bo to co masz teraz to tylko dzięki tej firmie. A pracownicy wcale nie zmieniają się co wypłatę odchodzą tylko Ci którym w głowach się poprzewracało. Najważniejsze to mieć przy sobie ludzi zaufanych a nie beszczelnych i zapatrzonych w siebie...Z całym szacunkiem nic ci do tej firmy i najlepiej się nie wypowiadaj na jej temat bo ci do tego DALEKO!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Usługi Leśne Stanisław Hinc - Nakla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Leśne Stanisław Hinc