DRAWPOL Zakład Usług Leśnych M.Pawlikiewicz

Piotrowice

Opinie o DRAWPOL Zakład Usług Leśnych M.Pawlikiewicz

Ccccc

Co tu duzo mówić... Ludzie ktorzy tam pracuja wracaja po pracy jak by z obozu pracy wlasnie wyszli masakra.Jak tak mozna ludzi traktowac?!! Ale mam nadzieje ze przyjdzie kryska na matyska!!!

xxx

Co by tu napisać ???? Z własnej wioski ludzie u niego niechcący robić bo go znają bardzo dobrze. A tak jak pisze "były pracownik" Tatuś naprawde jak ormowiec trafi w końcu na takiego który tak mu pociągnie że odbije mu się orenzada z komuni komuh jednym solowej wyzysk na ludziacj

byly pracownik

Dziad firma wyzysk na ludziach myśli że płaci to może z ludzi koni zrobić. A tatuś wyżej wymienionego Ormowiec jednym słowem dać mu bata i by ludzi Napier........ Niepolecam

Zostaw opinię o DRAWPOL Zakład Usług Leśnych M.Pawlikiewicz - Piotrowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRAWPOL Zakład Usług Leśnych M.Pawlikiewicz