Enerprof Service Marcin Mierzwiński

Piekary Śląskie

Opinie o Enerprof Service Marcin Mierzwiński

kierowca

Firma Enerprof jest firmą nie mającą nic wspólnego z profesjonalizmem. Nie dotrzymuje terminów, nie potrafi zlokalizować prostej usterki (6 razy do tej samej usterki, dopiero mój placowy pokazał pracownikowi tej firmy gdzie leży problem), nigdy nie przyjeżdżają na umówioną godzinę, obieg informacji w firmie jest do bani bo pracownik nie jest informowany o zgłaszanym problemie i przyjeżdża w ciemno, szef obiecuje coś innego a kierownik serwisu coś innego a pracownik nie wie nic.

klient
@kierowca 13.05.2014, 12:46

tak jest w enerprof mierzwinski a le teraz jest jeszcze enerprof jacek białas i jest o sto procent inaczej na lepsze

Zostaw opinię o Enerprof Service Marcin Mierzwiński - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enerprof Service Marcin Mierzwiński