DOM-TRANS

Straszęcin

Opinie o DOM-TRANS

Edyta

@kierowca na co nabrać? Co masz na myśli? Mógłbyś pisać jaśniej, żeby każdy mógł zrozumieć Twoją myśl? @kuki dzięki za odpowiedź. Dobrze słyszeć, że firma DOM-TRANS daje możliwość rozwoju i awansu. Na pewno to zachęci młode osoby do aplikowania tam.

Edyta

@Kuki wspominasz o tym, że firma DOM-TRANS ma pracowników z 25 letnim stażem to musi oznaczać, że pracownicy są zadowoleni z pracy. Czy masz jeszcze jakieś wskazówki dla młodych ludzi odnośnie rekrutacji, żeby zostać zauważonym wśród tak doświadczonych kierowców i też móc w przyszłości osiągnąć taki staż?

@Edyta 03.08.2017 14:46

Edytka, kazdemu mlodemu czy moze nowemu kierowcy napewno ciezko bedzie sie wybic, niestety doswiadczenie w tym zawodzie jest potrzebne i firma daje mozliwosc w jego zdobycia. Firma stawia na mlodych i na okolo 100 kierowcow uwazam ze ponad 30% tutaj rozpoczynala prace w tym zawodzie i pracuja do chwili obecnej. A pytasz o wskazowki?? Hmm jak w kazdym innym zawodzie sa podobne. Pracowitosc, poczucie obowiazku i szczere checi iiiii 1500 innych podobnych cech :)

kierowca
@Kuki 11.08.2017 10:56

Ha ha . I jeszcze pusto w głowie żeby wam się dać nabrać !

Adiq1

Jak wygląda praca w DOM TRANS? Jak często jest się w domu?

Leo
@Adiq1 31.07.2017 16:33
Jak wygląda praca w DOM TRANS? Jak często jest się w domu?

U nas glownie jezdzi sie w systemie weekend w samochodzie i na nastepny weekend do domku. Ale srednio to do 10 dni w aucie i 4 do domku. A co do kierunkow to zachod, glownie francja

Kuki

A wiec, pytacie czy firma przyjmuje tzw mlodych. Kazdy kiedys musi jakos zaczac. Prosta zasada. Akceptuj zasady i pewne reguly dzialajace we firmie a zostaniesz szybko doceniony. Jesli dajesz z siebie 100 % to i przy wyplacie to sie odwdzieczy. Dajesz cos wielkiego jakim jest twoj cenny czas i przy wyplacie oczekujesz usmiechu na twojej twarzy. Jesli firma posiada kierowcow z ponad 25 letnim starzem to oznacza ze dba o kogos kto sie jej poswieci. Nie sluchaj glupot, najlepiej popracowac 3 miesiace i wymagac cudow i odejsc jako tzw niezadowolony. Daj cos z siebie a zyskasz zaufanie, ktore zbuduje twoj wizerunek. Pozdrawiam

Niziołek Stanisław

Muj tam szedł o robotę pytać i towłaśnie żeby gospodarczo było.a wtedy dadzo .Morze by jeszcze jaki napisali tacy z długim popytem. Bo nie widomo gdzie się trafi a młody jest. Bo zawsze było wiadomo że tam ciągle jezdza i warsztaty maja.

Fizol

Tak biora bez doswiadczenia tylko musisz podjechac albo zadzwonic do nich.. kto pyta nie bladzi

Vred

Lupus a powiedz czy zatrudniają kierowców bez doświadczenia?

Lupus

Drodzy koledzy. Na swojej drodze zawodowej przerobiłem kilka firm transportowych, tutaj zarobki może nie są jakoś imponujące, ale do wytrzymania, pod względem logistycznym nie rewelacja, ale nie ma co narzekać, atmosfera za to bezcenna. W innych firmach kierownicy wylecieli by z wielkim hukiem po numerach, które potrafią sadzić. Podejście pracodawcy do kierowców można tylko chwalić. Jednym słowem pracuję tu kilka lat i jeszcze kilka będę

Kuki

Ale ludziska glupoty piszecie.... Firma jak najbardziej wporzadku, szefostwo podchodzi do ciebie jak do czlowieka rownego sobie, ze spedycja wspolpraca rowniez niczego sobie, brak problemow z wzieciem urlopu, finansowo pieniazki zawsze przed czasem, o nic nie trzeba sie prosic. Jesli ktos jest lojalny wobec firmy i oczekuje tego samego to jestem pewny ze w dom transie znajdzie swoje miejsce. A zarobki?? Jak ktos chce zarobic to zarobi, ale siedzeniem w domu i narzekaniem ze sie nie uklada nic nie zdziala... Pozdrawiam

świeży
@kierowca 08.05.2017 23:11
Podejmij temat z tym niżej, nie ze mną. Obecnie nie mam nic do dodania. Odpisuję Ci z wrodzonej grzeczności . Sugeruję Ci pr...

A z nowym prawem jazdy to co byś radził. Gdzie iść.

kierowca
@świeży 18.05.2017 21:54
A z nowym prawem jazdy to co byś radził. Gdzie iść.

Wszystko jedno gdzie. Tam gdzie Cię przyjmą. Zacisnąć zęby i jeździć . Sto tys km powinno wystarczyć a ten czas traktować jako inwestycję w siebie. Masz tylko papier. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

mlodyst

Mam pytanie, czy do DOM transu biorą bez doświadczenia?

kobieta

no tak nie wiem ile zarabia skoro mamy wspólne konto. Ech naiwność....

kobieta

a ja Wam to przedstawię jak wygląda to z pozycji kobiety. Mój facet pracował tam rok. Na szefostwo nie narzekał ale na logistykę powinien chociaż starał się tego nie robić. Jeżeli chodzi o czas jazdy to wyglądało to tak 22 - 24 dni w trasie i 2-3 dni w domu. Bywało że 45 godzin stał w Zgorzelcu w poniedziałek w nocy był w firmie a w środę rano w trasę. Jeżeli chodzi o zarobki to rozbieżność był duża. I nie było to zależne od dni przepracowanych ani od przejechanych kilometrów. Liczyliśmy na wszystkie strony i niestety żadnej reguły. średnio na miesiąc 3, czasem nawet nie. Ale nie można było narzekać bo w końcu to praca o którą nie jest łatwo. Teraz zmienił pracę. Zarabia więcej i częściej jest w domu. Ale to ciężka praca i myśle że po przejechaniu 9 tys. km 3 dni odpoczynku to za mało. Pozdrawiam koleżanki po fachu :) czyli żony kierowców

@kobieta 03.12.2016 18:41

Głupot niech pani nie pisze. Żaden kierowca nie pracuje za 3 tyś zł. Chyba że ciągle w domu siedzi lub tylko mówi że ma tylko tyle.

Galik

To jAK w końcu z tym zatrudnieniem jest w tej firmie?? Jak się mają zarobki do tych weekendów w budzie?? 2 weekendy w domu to trochę malo:( ( usunięte przez administratora )

korynit

no właśnie ja się chciałam dowiedzieć ile wam tutaj w firmie wypada miesięcznie tych weekendów pracujących bo się zastanawuiam czy dałabym to jednak radę pogodzić ze studiami zaocznymi, sądzicie że to możliwe?

antoni anonim

Witam, pracowałem tam, było ok, nie mam zastrzeżeń, ekipa ok, poszedłem dalej MIODU SZUKAĆ, tylko tyle ze mi sie system pracy poprawil bo 2 na weekend to za malo czasu w domu, ale jak kos chce i mu to nie wadzi to moze spróbować, firma bardzo ok!

Franek

Ok. Może najpierw zalety tego rodzaju zatrudnienia lub inaczej - samozatrudnienia. Odpowiedź prosta ... Brak !!! Wady : w każdy miesiąc od zarobionej sumy musisz odprowadzić składkę ZUS inaczej mówiąc , musisz pracować. Nie masz urlopu. Oczywiście sam sobie możesz dać urlop ale wtedy szybko znajdziesz się na liście dłużników . Brak przez pierwszy miesiąc chorobowego . W każym momencie możesz zostać bez pracy nie ma czegoś takiego jak okes wypowiedzenia. Zapomnij o premiach podwyżkach itp. Nie pracyjesz w wybranej firmie , tylko swiadczysz na jej rzecz usługę. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie zależy to od ilosci dni pracy ani przejechanych kilometrów. Jestem kierowcą który to przerobił. Nigdy więcej !!! Sami jesteśmy sobie winni że godzimy się na tego rodzaju fikcyjny rodzaj zatrudnienia.

franek
@zbychu 01.06.2016 07:24
Widzę ze nikt mi nie udzieli konkretnych informacji na tym forum. Wiec nie wiem w jakim celu ono powstało....

Firma zatrudnia na dzialalosc . Mam nadzięję że zdajesz sobie sprawę z czym to się wiąże.

zbychu

Z przyjęciem nie ma problemu juz dzwoniłem pytałem. Zarobki tez mi powiedzieliniej więcej ale w tym rzecz ze juz trochę przejeździlem i znam trochę rynek i nie chce mi się wierzyć że takie zarobki jak oni mi mówili są w tej firmie i to jeszcze na umowę o pracę. Dlatego chciałbym żeby się ktoś kto albo pracuje albo pracował w tej firmie i na własnym doświadczeniu jasno i konkretnie powie jak jest w tej firmie.

zbychu

Chciałbym wiedzieć jak jest na prawdę ile się bierze na rękę. Bo wszędzie są dobre zarobki jak się pyta o robotę.

zbychu

Dla mnie zarobki są ważne z tego względu ze jestem jedynym zywicielem rodziny . A już trochę przeżyłem i nie jedna firmę odwiedziłem i nie wiadomo co obiecywali.

zbychu

Witaj jak zarobki w tej firmie się mają ?co ile zjazdy ?

zbychu

Jak z zarobkami w tej firmie i co ile zjazdy?

marcin

polecam ta firme pracowalem szukalem lepiej a nie znalazlem szefostfo spoko pozdrowienia dla szefa i szefowej

mieciu

pracowałem 18 miesiecy szef i szefowa spoko(usunięte przez administratora) zarobki w granicach 4 tys i dwa tygodnie w budzie pozdrowienia dla starej ekipy

korinoko

no to dobrze @michał, startuj do nich spokojnie na kierowce, firma przecież znana jest z transportu, to i nie masz się co bać, ze są na przykład niewypłacalni czy mają problemy z płynnością finansową. Dajcie znać jeszcze czy można do nich iśc jak ma się kat B tylko czy nie ma się co pchać do nich??

Takitam

Witam. Moze mi napisać ktos, jak wygląda tam praca kierowcy ?? Sa na samozatrudnieniu ??

Małgorzata

Pracowałam w tej firmie parę lat i nie mogę na Szefa, czy Szefową złego słowa powiedzieć. Takich pracodawców szukać jak ze świecą. Atmosfera w biurze świetna, każdy zna swoje miejsce, każdy wie, co do jego obowiązków należy. Zmieniłam pracę ze względów prywatnych, ale serdecznie polecam. Szef jest uczciwy, wyrozumiały i LUDZKI, co rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach. Szefowa to samo. Z resztą wystarczy popatrzeć na większość opinii. Jeżeli Szefostwo tę opinię czyta, to niech wie,że jest zasłużona, i że zawsze będę mieć sentyment do Was. Dziękuję za współpracę! Pozdrowienia dla całej ekipy! ;)

co to za dziewczyna jeździ w dom-transie? widziałem ją kilka razy piekna

dobra firma, uczciwi ludzie płacą na czas młoda szefowa podjedzie jak braknie czasu

potwierdzam dom-trans ok

Dom-trans dobra firma uczciwi pracodawcy niezła kasa pracuje już tam chwilę(usunięte przez administratora)

alek

anonim a możesz napisać jeszcze na temat tego jakie do tej pory były wypłaty a do jej wysokości zostały obcięte?

kurde tez tam pracowalem i nie bylo tak zle.to jedna z firm gdzie chlopaki trzymaja sie jakos.jest tam paru niepasujacych np z ( usunięte przez administratora ) robi na paliwie.wrocilbym.pozdrawiam sliczna szefowa.to zjawiskowa kobieta :-)

Pracowalem w tej firmie 5lat[usunięte przez administratora]-i nie bylo zle.Moze teraz jest inaczej,ale jestem zdania ze sa gorsze firmy-ta zawsze byla wyplacalna na czas,i pomogla w potrzebie.A jak ktos chce pracowac,to wszedzie da rade zarobic.Jak jest tak zle,to kolego zmien firme.Brales z nia slub?Pamietajmy,ze wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.Jak bede szukal pracy w kraju,to pierwsze zadzwonie do szefostwa tej firmy.Mimo ze sie tam zmienilo,firma jest OK.Pozdrowionka dla starej kadry[sa tacy co tam pracuja po 10lat i wiecej]

Zostaw opinię o DOM-TRANS - Straszęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM-TRANS