AUTO SERWIS Artur Gryka

Głogów

Opinie o AUTO SERWIS Artur Gryka

hmm

Bardzo przyjemnie opisujesz pana właściciela, ale tak mnie zastanawia @małgorzata skąd wiesz jak tam jest z elastycznością czasu pracy jesli wcześniej pisałaś o obsłudze Twojego samochodu ?

małgorzata

Jeden z lepszych serwisów samochodowych, do którego trafiłam w Głogowie. Właściciel serwisu to konkretny człowiek, który posiada dużą wiedzę. Kulturalnie, grzecznie zostałam obsłużona, a moje auto szybko zostało naprawione. Za usługę nie zapłaciłam dużo. Elastyczność jeśli chodzi o czas pracy dość duża.

Zostaw opinię o AUTO SERWIS Artur Gryka - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO SERWIS Artur Gryka